Logistika a sklady

Kühne + Nagel představuje službu KN Pledge – garanci tranzitního času v námořní přepravě s 100% zárukou vrácení peněz

Jako první a jediná přepravní společnost na světě Kühne + Nagel garantuje zákazníkům dobu přepravy jejich celokontejnerových zásilek (Full Container Load, FCL). Při nedodržení času vrací zákazníkům peníze.

KN Pledge je postaven na nejmodernějších technologiích v námořní dopravě, a proto jako jediný produkt na trhu nabízí 5 unikátních výhod v jednom:

 Garantovaný tranzitní čas
 100% záruku vrácení peněz
 Rozšířené pojištění odpovědnosti do výše 100 000 USD
 Okamžitou cenovou nabídku online
 Nulový dopad na uhlíkovou stopu

1. TRANZITNÍ ČAS JE GARANTOVÁN PRO VŠECHNY PŘEPRAVNÍ KOMBINACE
I přes nasazení veškerých moderních technologií může dojít v námořní dopravě ke zpoždění. Kühne + Nagel však svým zákazníkům ručí za dodržení tranzitního času pro všechny kombinace od základní přepravy „port-to-port“ po komplexní dopravu „door-to-door“. KN Pledge totiž pracuje na základě dlouhodobě (po desetiletí) sbíraných datových souborů (Big Data) a také dat o pohybu plavidel v reálném čase zanesených do inteligentní online platformy Sea Explorer.

2. 100% ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
Kühne + Nagel obsluhuje více než 63 000 párových přístavů a nabízí přes 750 týdenních lodních spojení s návaznou pozemní dopravou. 7 500 zkušených specialistů pracuje s reálnými daty o pohybu zásilek a lodí kdekoliv na světě pro mimořádně kvalitní a spolehlivou informovanost zákazníků. A kdyby se přesto něco pokazilo a zpoždění zásilky nešlo zabránit, zákazník nezaplatí za přepravu vůbec nic.

3. ROZŠÍŘENÉ POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI DO VÝŠE 100 000 USD
Kühne + Nagel mění dosud zažité standardy a nově jsou kryta rizika spojená se ztrátou či poškozením zboží až do výše 100 000 USD na kontejner jako náhodné poškození včetně nedbalosti způsobené osobami ve službách dopravce během plavby, požár, výbuch, smetení do moře, pohromy, nebezpečí a nehody na moři
a jiných splavných vodách, vyšší moc, přírodní pohromy, válečná rizika a rizika stávek s přihlédnutím k ustanovením o válkách a stávkách i rizika společné havárie (General Average).

4. OKAMŽITÁ CENOVÁ NABÍDKA ONLINE
Přehledné a rychlé cenové nabídky online, knihování zásilek, objednávání přepravy, vyhledávání a monitoring zboží po celém světě v reálném čase na jednom místě v zákaznické aplikaci myKN.

5. NULOVÝ DOPAD NA UHLÍKOVOU STOPU
V dobách změn klimatu a klesajících přírodních zdrojů je třeba učinit všechno pro to, aby se zboží přepravovalo co nejvíc ekologicky. S produktem KN Pledge nemusí mít zákazník obavy o životní prostředí. Ekologický dopad činností, které v zastoupení svých zákazníků Kühne + Nagel vykonává, je vyvažován příspěvky na rozvoj ekologických projektů po celém světě.

Miroslav Pudil, generální ředitel Kühne + Nagel, k unikátnímu produktu KN Pledge říká: „Jsme pyšní na to, že jsme v námořní logistice první, kdo zákazníkům nabízí takto inovativní a komplexní službu. Online řešení našich námořních přeprav je specifické v tom, že zákazníkům poskytuje během pár sekund kromě cenových nabídek za LCL přepravy také nabídky za FCL přepravy – prakticky odkudkoliv na světě kamkoliv, a navíc s garantovanou dobou přepravy.“

Webové odkazy:

• Web KN Pledge
• Video – Co je Pledge?
• Sea Explorer
• myKN
• www.kuehne-nagel.cz

 

Přečtěte si také

Back to top button