Logistika a sklady

Nova pobočka Gebrüder Weiss

Nova pobočka Gebrüder Weiss. Mezinárodní logistická společnost Gebrüder Weiss dál rozšiřuje své působení v USA, kde otevřela pobočku pro leteckou a námořní přepravu v Miami na Floridě. 

„Miami je centrálním logistickým uzlem pro přepravy do Latinské Ameriky, Evropy, Asie či Karibiku a zpět,“ vysvětluje Mark McCullough, oblastní ředitel Gebrüder Weiss pro USA. Pobočka v Miami se zabývá především dovozem z Asie a následnou přepravou zboží do Jižní a Střední Ameriky, protože z Asie existuje jen několik přímých tras.

Nova pobočka Gebrüder Weiss

Nová pobočka se nachází v bezprostřední blízkosti mezinárodního letiště, jednoho z nejfrekventovanějších odbavovacích zařízení v zemi. Společnost zde v současné době zaměstnává šest lidí a věří, že pod vedením Marcina Gonzaleze bude nadále růst a stane se vstupní branou pro přepravy na trhy Latinské Ameriky. „Rozšíření pobočkové sítě přinese benefity i našim klientům v České republice, kterým tak můžeme nabízet vysoký standard sužeb,“ říká Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel Gebrüder Weiss ČR.

Od roku 2017, kdy společnost Gebrüder Weiss vstoupila na trh v USA, neustále rozšiřuje síť svých poboček a služeb na celém území. V současnosti tak společnost svým zákazníkům vedle služeb letecké a námořní přepravy nabízí také vnitrostátní a mezinárodní celovozové přepravy, přepravu zásilek s nadměrnými rozměry či hmotností a další specifická logistická řešení – od skladování zboží a místní distribuce až po řešení pro e-commerce.

„Společnost Gebrüder Weiss za posledních pět let pevně etablovala své postavení na trhu. Naši zákazníci těží z globálně integrované sítě s vysokou úrovní místních odborných znalostí,“ říká Mark McCullough. Nedávno se centrála společnosti v USA přestěhovala do větších prostor v Chicagu a otevřela další logistický sklad. Gebrüder Weiss tak aktuálně na území USA působí v Atlantě, Bostonu, Chicagu, Dallasu, El Pasu, Los Angeles, New Yorku, San Franciscu a nově i v Miami. Dohromady zde zaměstnává celkem 130 lidí.

Zdroj
Gebrüder Weiss

Přečtěte si také

Back to top button