Logistika a sklady

Peter Badáň je novým ředitelem transportu v DHL Supply Chain

Peter Badáň byl jmenován do funkce ředitele transportu DHL Supply Chain v České republice. Jeho hlavním úkolem bude zajistit zákazníkům kvalitní dopravní řešení přesahující hranice České republiky s důrazem na Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Polsko a Rumunsko.

„DHL Supply Chain poskytuje transportní služby s přidanou hodnotou a k tomu je nutné mít k dispozici tým zkušených lidí podpořený moderními IT řešeními. Hodlám se proto zaměřit na motivování zaměstnanců k jejich dalšímu rozvoji a umožnit jim, aby průběžně získávali potřebné odborné znalosti a využili je ve stabilním pracovním prostředí svých týmů. Jen tak se dokážeme vypořádat s dynamickými změnami, kterými obor dopravy a logistiky v současnosti prochází. Za pomoci moderních IT řešení chci dosáhnout ještě vyšší efektivity a transparentnosti našich služeb. Zároveň jsem si vědom, že se budu muset vypořádat s horší dostupností přepravních kapacit způsobenou nedostatkem řidičů,“ vysvětluje P. Badáň.

Ing. Peter Badáň (42) nastoupil do DHL Supply Chain v roce 2012 na pozici manažera transportu. Před tím pracoval nejdříve jako manažer logistiky a později jako seniorní manažer nákupu ve společnosti COTY Czech Republic. Peter Badáň je absolventem Žilinské univerzity v Žilině, Fakulty provozu a ekonomiky dopravy a spojů.

Přečtěte si také

Back to top button