Logistika a sklady

Petra Růžičková – nová vedoucí pobočky DACHSER v Českých Budějovicích

Petra Růžičková byla nově jmenována vedoucí českobudějovické pobočky společnosti DACHSER Czech Republic. Ve své pozici bude zodpovědná za strategické řízení pobočky.

Petra Růžičková vystudovala jazykovou obchodní akademii v Pelhřimově. Profesní dráhu zahájila v německé pobočce společnosti Müller Brot G.mb.H. Po návratu do České republiky pokračovala ve firmách Besemi s. r. o. nebo Robert Bosch s. r. o. Znalosti dále rozvíjela řadou kurzů a seminářů, které během své kariéry absolvovala. V dubnu minulého roku úspěšně ukončila profesní vzdělávací program „Master of Business Administration“, studijní obor „Doprava, spoje a logistika“ na Business institutu v Praze a získala tak titul MBA.
 
Do společnosti DACHSER nastoupila v roce 2007 na pozici obchodního zástupce a zástupce vedoucího pobočky a setrvala zde do roku 2010. Po dobu dvou let pak působila jako manažerka dopravní firmy ve společnosti Unitrans Bohemia s. r. o., odkud se v roce 2012 vrátila zpět do DACHSERu na pozici DIY Project Manager.
 
Petra Růžičková hovoří plynně německy, anglicky, domluví se i rusky a v současné době se se učí španělsky. Ve volném čase také ráda cestuje a věnuje se sportu.

Přečtěte si také

Back to top button