Logistika a sklady

Pivo z P3 Ostrava

Pivo z P3 Ostrava. Vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí přivítal ve svém ostravském parku logistickou společnost ZITEK logistics.

Ta zde bude skladovat celé portfolio výrobků společnosti Pivovary Staropramen, především značky Staropramen, Braník, Ostravar a další. Provoz v hale L1 začíná nabíhat během jarních měsíců.

„ZITEK je úžasným přírůstkem do P3 Ostrava Central, skvěle doplňuje rozmanitou paletu firem, které v parku působí. Je dokonce i naším prvním ryze logistickým nájemcem, který se u nás ve Vítkovicích usídlil,“ komentuje novou spolupráci Tereza Nešlehová, development manažerka společnosti P3 Logistic Parks. 

Pivo z P3 Ostrava

Distributor v ostravském parku obsadil 3 000 m2 v hale L1, odkud pivo poputuje do celého Česka, na Slovensko a dále do zahraničí. „Je pro nás potěšením navázat dlouhodobou spolupráci se společností P3 v Ostravě-Vítkovicích, tímto okamžikem jsme naplnili naše představy o novém moderním zázemí naší společnosti na východě České republiky,“ říká Lenka Stahlová ze společnosti ZITEK.

Společnost ZITEK se mimo jiné specializuje na kamionovou dopravu, rozvoz piva k zákazníkům, ale i cisternovou dopravu a zásobování tankových restaurací. V P3 Ostrava Central umístí další distribuční sklad, který firmě pomůže rozšířit distribuční síť a více se přiblížit k zákazníkům.

 „Na uzavření spolupráce bylo skutečně velmi málo času, a proto je třeba ocenit vstřícnost a pružnost při jednáních, a to na obou stranách. Věřím, že společnosti ZITEK Logistics se bude v areálu dařit a developer P3 v něm získal kvalitního partnera,“ dodává Petr Purnoch ze Sklady.cz, který smlouvu pomohl zprostředkovat.

Společnost P3 Logistic Parks doposud v blízkosti Dolní oblasti Vítkovice dokončila první etapu výstavby, pronajala již téměř 14 000 m2, a v rámci druhé etapy již zahájila výstavbu dalších 29 000 m2. Aktuálně je na brownfieldu v centru průmyslové Ostravy stále dostupných 18 400 m2 ihned k pronájmu – další nájemci se budou moci stěhovat v následujících měsících.

Zdroj
P3

Přečtěte si také

Back to top button