Logistika a sklady

Prologis obnovil smlouvy na více než 56 000 metrů čtverečních na Slovensku

Obnovené smlouvy zajistily Prologisu přední pozici na trhu logistických nemovitostí na Slovensku.

Prologis, Inc., přední mezinárodní vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, dnes oznámil, že tři z jeho zákazníků obnovili smlouvy na více než 56 000 metrů čtverečních v Prologis Parku Bratislava a Prologis Parku Nové Mesto na Slovensku.
 
Tato prodloužení zahrnují:
 
25 300 metrů čtverečních pro vedoucího celosvětového nákladního přepravce v Budově 1 v Prologis Park Bratislava. Klient, který je jedním z největších zákazníků společnosti Prologis na celém světě, si nyní pronajímá 100 000 metrů čtverečních v Prologis parcích napříč Slovenskem.
19 700 metrů čtverečních společnosti NAY, prodejci elektroniky, v Budově 6 v Prologis Park Bratislava. 
11 100 metrů čtverečních společnosti Raben Logistics, společnosti patřící do skupiny logistického operátora Raben Group na Slovensku, v Budově 2 v Prologis Park Nové Město. Celkově si Raben pronajímá 27 500 metrů čtverečních v Prologis parcích napříč Slovenskem.
 
Martin Polák, vice president a ředitel společnosti Prologis pro Českou republiku a Slovensko řekl: „Slovensko je velmi konkurenčním trhem z čehož vyplývá, že naši klienti si pronajímají jen ty nejkvalitnější strategicky položené nemovitosti a vyžadují prvotřídní servis. Skutečnost, že tři lídři na trhu prodloužili své smlouvy se společností Prologis je pro nás důkazem kvality našich nemovitostí a skvělých služeb, které poskytujeme.“ Prologis je předním poskytovatelem průmyslových nemovitostí na Slovensku, kde vlastní tři distribuční parky o celkové rozloze přes 430 000 metrů čtverečních v Bratislavě (Senci), Galantě (Gáni) a Novém Městě (údaje platné k 31. prosinci 2012).
 
 
O společnosti Prologis
Společnost Prologis Inc. je předním vlastníkem, provozovatelem a developerem průmyslových nemovitostí. Společnost se zaměřuje na globální i regionální trhy v Severní i Jižní Americe, Evropě a Asii. K 31. prosinci 2012 měla společnost Prologis podíl (ať již v podobě úplného vlastnictví či investic a jak na konsolidované bázi, tak formou nekonsolidovaných společných podniků) v nemovitostech a developerských projektech o celkové ploše zhruba 51,5 milionu m2 ve 21 zemích světa. Společnost pronajímá moderní distribuční plochy více než 4 500 zákazníků včetně výrobců, maloobchodních prodejců, přepravců, poskytovatelů logistických služeb a jiných podniků.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button