Logistika a sklady

Prologis postaví dvě nové budovy v Prologis Park Prague D1  obě jsou již 100% pronajaty

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil, že rozšíří svůj Prologis Park Prague D1 East o další dvě budovy  DC8 a DC9. Celková rozloha nových prostor bude 10 360 metrů čtverečních. Obě budovy jsou pronajaty ještě před zahájením výstavby.

Dokončení obou budov je plánováno ve třetím čtvrtletí tohoto roku.
 
„Jsme nadšeni, že jsme získali další pozemky v tak žádané lokalitě se stoprocentní mírou obsazenosti,“ řekl senior viceprezident a ředitel Prologis pro střední a východní Evropu Martin Polák. „Tato plánovaná expanze je plně v souladu s naší strategií poskytovat zákazníkům nejlepší lokality pro jejich podnikání. Oblast kolem dálnice D1 nabízí společnostem působícím v celém regionu ideální podmínky, což vysvětluje trvale vysokou poptávku, kterou zde sledujeme,“ doplnil.
 
Prologis Park Prague D1 East se nachází asi 11 kilometrů jihovýchodně od Prahy u sjezdu z dálnice na Říčany a Jesenici. V současné době se park skládá ze sedmi budov o celkové rozloze 130 000 metrů čtverečních moderních distribučních prostor. Umístění parku nedaleko dálnice D1 nabízí skvělý přístup do centra Prahy a k řadě tuzemských i zahraničních tras.
 
Prologis je s více než 950 000 metry čtverečními logistických a průmyslových ploch jedním z předních poskytovatelů distribučních prostor v České republice (k 31. prosinci 2015).
 

Přečtěte si také

Back to top button