Logistika a sklady

Prologis ve střední Evropě nově povede Paweł Sapek

V nové roli regionálního ředitele ve střední Evropě, jíž Prologis Pawła Sapka pověřil, bude odpovědný za vedení a zachování dosavadních skvělých výkonů středoevropského týmu společnosti, hledání nových příležitostí a nacházení nových možností pro rozvoj a výstavbu v oblasti.

Paweł Sapek nyní zastřešuje dohled nad celým portfoliem Prologis ve střední Evropě, jež má celkovou rozlohu 4,2 milionu metrů čtverečních na území Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska. Souběžně s tím stojí také v čele polské pobočky společnosti a přímo řídí její aktivity v Maďarsku.

Paweł Sapek má více než 23 let zkušeností v oblasti správy nemovitostí a projektového managementu. Do Prologis nastoupil v roce 2015 jako senior viceprezident a country manažer pro Polsko, v této úloze měl na starost agendu investic a provoz společnosti v zemi.

„Paweł hrál během posledních pěti let klíčovou roli v regionálních aktivitách Prologis, jejichž cílem bylo orientovat náš přístup jako primárně prozákaznický. Zakládají se na využití výhod plynoucích z rozsahu i dosahu našeho působení, inovací a dávají vzniknout dlouhodobým partnerstvím s našimi zákazníky. Pozitivní výsledky, jež jsou důsledkem jeho práce, mají vliv na úspěchy, kterých Prologis ve střední Evropě dosahuje,“ říká Ben Bannatyne, prezident Prologis pro Evropu.

Paweł Sapek vystudoval marketing a management na Ekonomické univerzitě v Katovicích. Na Ekonomické univerzitě ve Varšavě získal diplom za postgraduální studium v oblasti logistického managementu.

V roce 2019 mu byl udělen organizací Královský institut diplomovaných znalců (RICS) prestižní titul „Fellow of RICS“ (FRICS) za mimořádný individuální přínos v oblasti nemovitostí a stavebnictví.

Přečtěte si také

Back to top button