Logistika a sklady

Raben Group začíná novou investici v maďarském městě Dunaharaszti nedaleko Budapešti

I přes zpomalení hospodářského růstu posledních let a jeho velmi vážných důsledků na globální ekonomiku a také vzhledem k objemu přepraveného zboží, se společnosti Raben Group díky kontinuálnímu rozvoji podnikání a akvizicím (Wincanton, Masped Expressz) daří udržovat svůj růst, a to i na území Maďarska.

V druhém čtvrtletí roku 2012 Raben Hungary zrealizuje investici ve výši 2,2 milionu euro – nový cross-dockový sklad, který se nyní začal budovat ve městě Dunaharaszti ležící nedaleko Budapešti. Tento nový sklad tak doplní existující logistický sklad o rozloze 27 000 m2, který společnost v současné době využívá. Neustále se zvyšující objem přepravy a udržování nejvyšší kvality služeb vyžaduje průběžné zlepšování procesů, vybavení a zařízení.

„Nový cross-dockový sklad bude mít více než 4.000 m2 a 42 ramp. Pomůže zlepšit naše procesy, což bude v konečném důsledku znamenat zlepšení služeb pro naše zákazníky. Přepravu zboží bude možné provádět ještě rychleji a přesněji,” řekl Szabolcs Czifrik, Managing Director Raben Logistics Hungary.

„Mezi logistickými procesy je funkce cross-dockového skladu velmi důležitá. Primárně slouží jako centrální místo, kde se manipuluje s 90% zásilek. V nové budově budeme mít více prostoru pro dočasné ukládání zásilek, což přispěje k přesnější a rychlejší manipulaci se zbožím,“ řekl Szabolcs Czifrik.

Bezpečnost zboží je pro Raben Group důležitou prioritou. Moderní kamerový systém bude cenným přírůstkem do bezpečnostních postupů. Je také třeba zmínit, že nový cross-dockový sklad bude mít i účinný protipožární systémJsme si jisti, že se našim zákazníkům po dokončení této investice dostane ještě vyšší kvality poskytovaných služeb. Zatím je to naše první taková investice na území Maďarska, ale věřím, že rozhodně není tou poslední,dodává Szabolcs Czifrik.


Přečtěte si také

Back to top button