Logistika a sklady

Savills zajistila renegociaci nájemní smlouvy pro European Contract Logistics v Prologis Park Praha-Rudná

Oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí spol. Savills úspěšně zastupovalo spol. European Contract Logistics – Czech Republic (EC Logistics) při znovuprojednání nájemní smlouvy v Prologis Parku Praha-Rudná. EC Logistics využívá v parku 4 900 metrů čtverečních skladových prostor a 600 metrů čtverečních kanceláří.

Hlavní činností EC Logistics je poskytování komplexních služeb v mezinárodní silniční, letecké a námořní přepravě kusových, částečných, celovozových i kontejnerových zásilek.

„Jsme potěšeni, že se majiteli parku a nájemci podařilo dosáhnout dohody, která byla vyjednána ke spokojenosti obou stran a přispěje k další budoucí dlouhodobé spolupráci,“ uvedl Jaroslav Kaizr, vedoucí oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí spol. Savills pro ČR a SR.

„Z hlediska udržitelnosti provozu je pro nás lokalita parku v Rudné velmi vyhovující, a proto bylo pro nás důležité zajistit prodloužení smlouvy a setrvání v parku.. Jsme si jisti, že uzavření nové smlouvy bude prospěšné jak pro naše klienty z oblasti logistiky, tak pro náš tým. Tato transakce zohledňuje naše požadavky a byla realizovaná včas před uplynutím stávající doby pronájmu,“ řekl Miloš Oleksiak, generální ředitel EC Logistics.

Prologis Park Praha-Rudná sestává z 19 budov o celkové rozloze 237 000 metrů čtverečních nejmodernějších distribučních prostor. Lokalita parku přímo u exitu 5 dálnice D5 je ideálním místem pro zajištění vnitrostátních i mezinárodních služeb a zároveň poskytuje snadný přístup ve směru do Německa a na mezinárodní Letiště Václava Havla Praha

O společnosti Savills:
Savills CZ s. r. o. je součástí globální společnosti Savills plc poskytující poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí zalistovaná na akciové burze London Stock Exchange. Týmy Savills působí ve více než 600 vlastních i partnerských kancelářích. Společnost zaměstnává přes 39 000 profesionálů ve více než 70 státech na území Severní i Jižní Ameriky, Evropy, Asie a Pacifiku, Afriky i Blízkého východu, kde nabízí široké spektrum specializovaných poradenských služeb a služeb v oblasti managementu a investic klientům z celého světa.

V České republice je společnost Savills aktivní od roku 2017. Přes 50 expertů její pražské kanceláře klientům nabízí odborné služby od investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu v šesti hlavních sektorech: průmysl a logistika, kanceláře, maloobchod, volný čas, hotely a ubytování pro studenty.

Přečtěte si také

Back to top button