Logistika a sklady

Spekulativní výstavba v Prologis Park Bratislava pronajata z 50 procent

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil podpis čtyř nájemních smluv na téměř 11 000 metrů čtverečních ve spekulativních budovách v Prologis Park Bratislava.

Smlouvy sestávají z pronájmů v budovách DC12 a DC13:
·        5 562 metrů čtverečních pronajato přední společnosti zabývající se distribucí náhradních automobilových dílů a příslušenstvív budově DC12;
·        2 600 metrů čtverečních distribučních a kancelářských prostor v budově DC13 pronajato Kerschner, logistické společnosti se sídlem v Rakousku poskytující služby v oblasti environmentalistiky;
·        2 300 metrů čtverečních distribučnícha kancelářských prostor v budově DC12 pronajato společnosti Spandex, přednímu světovému dodavateli materiálů a technologií pro reklamní průmysl;
·        342 metrů čtverečních kancelářských prostor v budově DC13pronajatospolečnostiPPA Power DS, dodavateli alternativní energie.
Prologis také uzavřel dvě smlouvy o rozšíření a prodloužení pronájmu ve stávajících budovách v Prologis Park Bratislava.
 
Smlouvy zahrnují:
·        prodloužení smlouvy na 17 069 metrů čtverečních a rozšíření pronájmu o 2 945 metrů čtverečních společností zabývající se distribucí spotřebního zboží;
·        rozšíření pronájmu o 1 664 metrů čtverečních a 118 metrů čtverečních kancelářských prostor Textile House, maloobchodní společností se secondhandovým oblečením. Společnost si nyní v budově DC2 pronajímá celkem 10 000 metrů čtverečních.
„Skvělé výsledky Prologis Park Bratislava vedly k zahájení spekulativní výstavby dalších dvou budov, které jsou nyní z 50 procent pronajaty,” řekl Martin Polák, senior viceprezident a ředitel společnosti Prologis pro Českou republiku a Slovensko, „úspěch společnosti Prologis v regionu je důkazem schopnosti našeho týmu uspokojit poptávku zákazníků na trhu a poskytovat budovy třídy A v kombinaci s vysoce kvalitními službami v oblasti správy nemovitostí.”
 
Prologis Park Bratislava je moderní průmyslový park nacházející se 24 kilometrů východně od centra Bratislavy, dva kilometry od Sence a 16 km od mezinárodního letiště. Park sestává z více než 250 000 metrů čtverečních výrobních a distribučních prostor.
 
Prologis je s více než 478 000 metrů čtverečních logistických a průmyslových prostor jedním z předních poskytovatelů distribučních budov na Slovensku (k 30. červnu 2015).

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button