Logistika a sklady

Společnost PointPark Properties jmenovala Noru Hategan na pozici Business Development Manager

PointPark Properties (P3), významná evropská společnost zabývající se správou a developmentem skladových nemovitostí, jmenovala Noru Hategan na pozici Business Development Manager.

Nora Hategan nastoupila do P3 v roce 2010 jako leasing manažerka a v rámci své pozice pomáhala budovat pobočku společnosti v Bukurešti. Podílela se na všech aspektech činnosti firmy s cílem posílit její působení v rámci Rumunska. Úzce přitom spolupracovala s řadou mezinárodních společností ze sektoru skladování, automobilového průmyslu či maloobchodu.
 
Před nástupem do P3 pracovala Nora Hategan v prodejním oddělení poradenské společnosti a v médiích. Na Sheffieldské univerzitě získala magisterský titul v oboru mezinárodní obchod a kromě rodné rumunštiny také plynně hovoří anglicky a francouzsky.
 
Výkonný ředitel P3 Ian Worboys k jejímu povýšení poznamenal: „Nora Hategan nás zaujala svým proaktivním a dynamickým přístupem při budování pobočky P3 v Rumunsku. Pro práci na této pozici disponuje ideálními dovednostmi a já osobně jsem rád, že tuto novou výzvu přijala. Přispěje tak k dalšímu rozvoji mezinárodního businessu společnosti P3.“
 

Přečtěte si také

Back to top button