Logistika a sklady

Spolupráce Aukro a Česká pošta

Spolupráce Aukro a Česká pošta. Aukro, největší české on-line tržiště, pokračuje v rozšiřování služeb pro své zákazníky – tentokrát se opět zaměřilo na přepravní služby. Společnost spouští spolupráci se sítí Balíkovna, kterou provozuje Česká pošta. Balíkovna  nabízí více než 5 200 výdejních i sběrných míst po celé České republice. Zvýhodněná cena dopravy v rámci služby Balíkovna přes Aukro činí 59 Kč s DPH.

Zjednodušení zasílání balíčků přímo v rámci webu Aukra zvyšuje komfort a šetří zákazníkům čas. Nechybí ani možnost sledovat průběžný stav zásilky. Zajímavá je i cena, která je pro službu Balíkovna dlouhodobě zvýhodněna na částku 59 Kč.

Spolupráce Aukro a Česká pošta

Pro naše zákazníky plánujeme zavádět i nadále služby a produkty, které jim usnadní život. Partnerství Aukra s Balíkovnou přináší milionům našich zákazníků alternativní způsob doručení zboží – tentokrát i těžších produktů, až do 15 kg a s vyšší hodnotou – do 50 000 Kč. Naší doménou jsou sice starožitnosti a sběratelské předměty, prodat u nás ale lze v podstatě cokoliv – od sportovního vybavení, přes elektroniku po nábytek a spoustu dalšího, uvedl Jan Sadílek, CEO Aukro.

Balíkovna prošla za poslední rok spoustou změn a významně se rozrostla i mimo klasické pošty. Zákazníci nás najdou např. v trafikách, nákupních střediscích i v řadě drobných obchodů. Modernizovali jsme provoz, zavedli inovace, digitalizovali a automatizovali tak, abychom dostáli zákaznické spokojenosti a zároveň nezůstali pozadu za konkurencí. Velmi si tak ceníme toho, že se naším partnerem v tomto náročném období stalo největší české on-line tržiště v České republice, společnost Aukro, komentuje spolupráci Lenka Kristová, ředitelka Balíkovny.

Prodejci mohou nově vystavit nabídky s dalším způsobem dopravy Balíkovna přes Aukro, stačí jim tuto možnost povolit. Při objednávání služby přímo přes web Aukra získá prodejce na svůj email adresní štítek a podací kód. Jednoduše, jedním klikem, bez vyplňování nebo přepisování údajů adresáta a odesílatele. Následně balík zabalí a nalepí na něj adresní štítek, který obdržel do svého emailu. Pokud nemá možnost štítek vytisknout, stačí na balík napsat podací kód a jméno kupujícího. Pak už jen stačí balík předat  na jakékoliv Balíkovně, kterou má po ruce, obsluha se o vše postará. Adresy Balíkoven najde na webu Balikovna.cz. Prodejce při podání balíku (předání na podacím místě) nic neplatí. Na jeho Aukro účet je mu účtována částka za dopravu, která je fakturována spolu s ostatními Aukro poplatky ve standardní faktuře. Přehled fakturovaných částek za dopravu vidí, stejně jako rozpis ostatních poplatků, v sekci Moje Aukro.

Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button