Logistika a sklady

Strojaři sobě, aneb strojírenský veletrh bude. V Praze a mini

MSV v Brně je bohužel zrušen, některé firmy si přesto vytvořili vlastní strojírenský MINI veletrh. Ten představí novinky v automatizaci výroby a logistice přímo na pobočkách firem ve dnech 6.-8. října 2020.

Letošní MSV v Brně byl sice zrušen, ale to neznamená, že se nemůžete seznámit s novinkami v oboru strojírenství a logistiky. Dodavatelé strojírenských technologií z Prahy-východ se spojily a umožní stávajícím i novým zákazníkům přijet se podívat přímo na jejich pobočky, kde je seznámí s novinkami ve svém oboru a portfoliu. Cesta mezi jednotlivými společnostmi zabere jen pár minut, a tak lze během jednoho dne navštívit více firem.

Přečtěte si také

Hlavním tématem MINI veletrhu je automatizace, která představuje trend moderní doby. V současnosti může být také řešením problému nedostatku pracovní síly na trhu a zefektivnění výrobních a logistických procesů s ohledem na aktuální celosvětové výzvy.

Těšit se můžete například na svařovací robotické systémy a linky ve firmě CLOOS PRAHA, spol. s r.o., KEMPER spol. s.r.o. Vám ukáže odsávací techniku pro svařování a broušení. Společnost Jungheinrich (ČR) s.r.o. předsatví možnosti automatizace logistiky a manipulační techniky. TRUMPF Praha spol. s.r.o. předvede obráběcí stroje, laserovou techniku a elektroniku podobně jako firma Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o., která představí technologická řešení obrábění, soustružení, frézování, CNC řízení a možnosti automatizace. Pilz Czech s.r.o. ukáže automatizační techniku a Hexagon Metrology s.r.o. průmyslové 3D měření. 201 consulting s.r.o. pak poskytne komplexní dotační poradenství se specializací na strojírenství.

Akce bude probíhat 6.-8.10.2020, pro více informací a registraci navštivte web www.miniveletrh.cz.

Přečtěte si také

Back to top button