Logistika a sklady

System Alliance Europe v Turecku

Nový partner Hellmann Worldwide Logistics Ltd. Sti., Turecko a nové dopravní centrum pro Turecko v Norimberku.

Společnost Hellmann Worldwide Logistics Ltd. Sti. posílila spolupráci v oblasti kusových zásilek svými podniky v Istanbulu a Izmiru. Jejím vstupem se ještě více zlepšilo plošné pokrytí služby sběrných zásilek. Síť nyní tvoří 54 partnerů z 27 zemí s celkem 188 podniky.
 
Turecká společnost Hellmann je již pátou společností Hellmann, která se k síti připojila. Od nynějška budou v nabídce další přímé spoje do a z Instanbulu a nové linky do a z Izmiru. Stejně jako všichni partneři System Alliance Europe se i firma Hellmann v Turecku kvalifikovala díky výhodám v oblasti managementu kvality, IT a dále díky značné příbuznosti produktů a partnerů.
 
Od 1. září 2013 zahájí partnerská společnost Deutsche Transport-Compagnie v Norimberku provoz dopravního centra pro přepravu s Tureckem. Přes toto dopravní centrum budou realizovány každodenní spoje s partnerem Hellmann Worldwide Logistics v Istanbulu. „I přes současnou kritickou situaci v Turecku se držíme našich plánů na rozšíření. Věříme, že protesty se na přepravě dlouhodobě neprojeví,“ informuje Uwe Meyer, vedoucí obchodu System Alliance Europe. 
 

Přečtěte si také

Back to top button