Logistika a sklady

U Pardubic vyrostou nové sklady

U Pardubic vyrostou nové sklady. Společnost JUSDA Europe, přední poskytovatel logistických služeb, rozšiřuje své portfolio skladových lokalit o nový sklad v Dašicích.

Logistický gigant podepsal smlouvu o pronájmu s firmou MD Logistika a práce na stavbě již začaly. Plánované otevření skladu je na konci roku 2023. 

Přečtěte si také

U Pardubic vyrostou nové sklady

Nový sklad o rozloze 15 000 m2 se nachází v blízkosti dálnice D11, klíčového koridoru směrem na východ od Prahy. Tento nový zdroj bude pro společnost JUSDA Europe znamenat zlepšení dostupnosti a efektivity služeb pro zákazníky. 

„Otevření skladu bude mít pozitivní vliv na lokální ekonomiku, a to jak prostřednictvím nových pracovních příležitostí při samotné stavbě, tak i pro budoucí zaměstnance skladu. Tyto nové zdroje příjmů podpoří rozvoj lokálního trhu práce,“ říká HR ředitelka JUSDA Europe Jitka Kratochvílová.  

Sklad bude poskytovat logistické služby zejména v oblasti spotřební elektroniky a automobilového průmyslu. Kromě skladování bude poskytovat vychystání materiálu dle plánu zákazníka, přebalování výrobků, přípravu na krabicové či přesné kusové množství, přibalování lokalizovaného příslušenství k výrobkům, nebo přepravu materiálu. 

JUSDA Europe je mezinárodně uznávaným dodavatelem logistických služeb, specializujícím se na dodávky pro sektor technologií, retailu a průmyslu.  

Zdroj
Jusda
Back to top button