Logistika a sklady

Yusen Logistics si pronajal další sklady v PointParku Prague D1

Spediční a logistická společnost Yusen Logistics (Czech) s.r.o. (dále Yusen Logistics) si v areálu PointPark Prague D1 pronajala dalších 3 165 m2skladových a kancelářských prostor.

Ty navazují na stávající distribuční centrum firmy, které v minulém roce postavil PointPark Properties (P3), vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí. Budova je vybavena moderními technologiemi, které přinášejí úspory provozních nákladů. Patří mezi ně například izolované nakládací rampy nebo vyvážená kombinace zvýšeného počtu světlíků jako zdroje přirozeného světla a inteligentního úsporného osvětlení.
 
Společnost Yusen Logistics si zde nově od začátku července pronajala 3 000 m2 skladových ploch a 165 m2 kanceláří, které se nyní upravují na míru potřebám společnosti a budou připraveny k nastěhování v říjnu tohoto roku. Celkem si tak společnost Yusen Logistics v PointParku Prague D1 pronajímá téměř 24 000 m2.  
 
Yusen Logistics nabízí komplexní služby v oblasti letecké a námořní dopravy a kontraktní logistiky z více než 400 míst ve 37 zemích po celém světě a patří k nejvýznamnějším nájemcům společnosti P3. Kromě téměř 24 000 m2 v PointParku Prague D1 firma nedávno prodloužila nájem 20 000 m2také v logistickém parku P3 v holandském Ridderkerku.   PointPark Prague D1, který se nachází poblíž Strančic přibližně 15 min od centra Prahy na exitu 15 dálnice D1, je považován za dopravní uzel spojující Českou republiku s celosvětovou logistickou sítí.
 
Mezi jeho klíčové nájemce patří firmy Auto Kelly, DB Schenker, HOPI, Mountfield nebo PST CLC. PointPark Prague D1, který zahrnuje čtyři skladové a distribuční budovy, nabízí nájemcům 24hodinovou recepci, kancelářské prostory a je dostupný městskou hromadnou dopravou.
 
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button