Logistika a sklady

Zásilkovna zasjití v Česku dopravu zboží módnímu e-shopu ABOUT YOU

Zákazníci ABOUT YOU mohou nyní využívat služby Zásilkovny a své zboží si vyzvednout i vrátit na jakémkoliv jejím výdejním místě, kterých má Zásilkovna v ČR téměř 5800, včetně téměř 1300 Z-BOXů. Cena za doručení i vrácení zboží je zdarma.

„Hlavním cílem Zásilkovny, ale i celé skupiny Packeta, bylo vždy stát se globální platformou pro e-commerce. Jsme proto velmi rádi, že se nám vedle velkých a známých českých internetových obchodů daří získávat také významné evropské e-shopy, jakým ABOUT YOU bezesporu je. Díky této spolupráci mohou miliony našich spokojených zákazníků využívat Zásilkovnu i na ABOUT YOU. Zásilky doručujeme do druhého dne a díky naší aplikaci mohou zákazníci vidět přesné informace o pohybu své zásilky. Naši mobilní aplikaci si stáhlo již více než dva miliony lidí, dlouhodobě se drží mezi nejoblíbenějšími v České republice. K naší spolupráci také přispělo, že si Zásilkovna vybudovala na trhu status lovebrandu a těší se mezi zákazníky spontánní podpoře,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

„V ABOUT YOU neustále hledáme způsoby, jak zlepšit zákaznickou zkušenost. Prostřednictvím naší spolupráce se Zásilkovnou chceme našim zákazníkům nabídnout pohodlnou alternativní možnost dodání ve formě výdejních/podacích míst, čímž bude celý zážitek z nakupování atraktivnější, flexibilnější a personalizovanější,” říká za ABOUT YOU Tom Dupont, Head of International Markets – Central & Eastern Europe.

Přečtěte si také

Back to top button