Logistika a sklady

Zásilkovna zasjití v Česku dopravu zboží módnímu e-shopu ABOUT YOU

Zákazníci ABOUT YOU mohou nyní využívat služby Zásilkovny a své zboží si vyzvednout i vrátit na jakémkoliv jejím výdejním místě, kterých má Zásilkovna v ČR téměř 5800, včetně téměř 1300 Z-BOXů. Cena za doručení i vrácení zboží je zdarma.

„Hlavním cílem Zásilkovny, ale i celé skupiny Packeta, bylo vždy stát se globální platformou pro e-commerce. Jsme proto velmi rádi, že se nám vedle velkých a známých českých internetových obchodů daří získávat také významné evropské e-shopy, jakým ABOUT YOU bezesporu je. Díky této spolupráci mohou miliony našich spokojených zákazníků využívat Zásilkovnu i na ABOUT YOU. Zásilky doručujeme do druhého dne a díky naší aplikaci mohou zákazníci vidět přesné informace o pohybu své zásilky. Naši mobilní aplikaci si stáhlo již více než dva miliony lidí, dlouhodobě se drží mezi nejoblíbenějšími v České republice. K naší spolupráci také přispělo, že si Zásilkovna vybudovala na trhu status lovebrandu a těší se mezi zákazníky spontánní podpoře,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

Přečtěte si také

„V ABOUT YOU neustále hledáme způsoby, jak zlepšit zákaznickou zkušenost. Prostřednictvím naší spolupráce se Zásilkovnou chceme našim zákazníkům nabídnout pohodlnou alternativní možnost dodání ve formě výdejních/podacích míst, čímž bude celý zážitek z nakupování atraktivnější, flexibilnější a personalizovanější,” říká za ABOUT YOU Tom Dupont, Head of International Markets – Central & Eastern Europe.

Přečtěte si také

Back to top button