Zprávy

DAF udělil ocenění „Mezinárodní dealerství roku 2019“

Společnost DAF udělila na Mezinárodním setkání dealerů ve španělské Malaze firmě De Burgh/LenGo z Nizozemska ocenění „Mezinárodní dealer DAF roku 2019“, a to za vynikající výsledky v oblasti prodeje nákladních vozidel, náhradních dílů a finančních služeb a za dosažení vysoké spokojenosti jejích zákazníků.

Dealer F&G Commercials ze Spojeného království byl jmenován „Mezinárodním dealerem roku PACCAR Parts Europe“, polské dealerství TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. pak získalo ocenění „Mezinárodní dealer roku PACCAR Financial Europe“. Významného ocenění „Silver Award“ dosáhl český dealer TRUCK TRADE za poskytování profesionálních služeb zákazníkům.

„Mezinárodní dealer DAF roku 2019“
„Pokud chcete získat titul Dealer roku, musíte nepřetržitě pracovat na vynikající kvalitě svých služeb a neustále se věnovat všem aspektům, které souvisí s naším podnikáním – tedy těžkým a středně těžkým nákladním vozidlům, službám, dodávkám náhradních dílů a příslušenství PACCAR Parts a finančním službám PACCAR Financial,“ uvedl Harry Wolters, prezident společnosti DAF Trucks, když oznamoval, že toto prestižní ocenění získala firma De Burgh/LenGo z Eindhovenu v Nizozemsku.

A Harry Wolters pokračoval: „Vítěz musí neustále rozvíjet svůj obchod a zlepšovat spokojenost zákazníků investicemi do nových poboček, rozšiřováním servisu či školení mechaniků a také průběžným rozšiřováním provozní doby a kapacity servisu a provádět opravy bez nutnosti opakovaných návštěv. Společnost De Burgh – součást LenGo Automotive Group – dosáhla v roce 2018 opravdu vynikajících výsledků. Výborných výsledků však dosahuje už dlouhá léta a je pro DAF konstruktivním a velmi důležitým dealerem. Erudovaný a skvěle vyškolený personál projevuje úžasné nadšení a vysoké nasazení, které se odráží ve vynikající úrovni spokojenosti zákazníků společnosti De Burgh. Blahopřeji celému týmu!“

Ocenění „Mezinárodní dealer DAF roku 2019“ předal Harry Wolters, prezident DAF Trucks, Marcu Lennardsovi, spoluvlastníkovi LenGo Automotive Group.

„Mezinárodní dealer PACCAR Parts roku 2019“
„Britský dealer F&G Commercials s pobočkami v Manchesteru, Huddersfieldu, Barnsley a Oldhamu jde příkladem poskytováním nejkvalitnějších služeb v oblasti vynikajícího zásobování náhradními díly,“ podotkl Dick Leek, generální ředitel PACCAR Parts Europe. „Díky jedinečné dostupnosti náhradních dílů a řešením eCommerce pomáhá společnost F&G Commercials zákazníkům dosahovat maximální úrovně provozuschopnosti a efektivity vozidel. Lidé v F&G Commercials jsou navíc otevřeni novým nápadům a realizují iniciativy PACCAR Parts, které zvyšují spokojenost zákazníků na zcela novou úroveň. Součástí tohoto navýsost profesionálního přístupu, dle nějž je zákazník vždy na prvním místě, jsou i investice do nových prostor, rozšiřování systémů on-line objednávek a plánování schůzek vedoucího prodeje dílů a vedoucího prodeje TRP.“

Frank Woodhead a Glenn Stevenson, generální ředitelé F&G Commercials, převzali ocenění „Mezinárodní dealer PACCAR Parts roku 2019“ z rukou Dicka Leeka, generálního ředitele PACCAR Parts Europe.

„Mezinárodní dealer PACCAR Financial Europe roku 2019“
„Dealerství DAF TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o., součást Van Tilburg-Bastianen Group, z polské Varšavy získalo titul ‚Mezinárodní dealer PACCAR Financial roku 2019‘ z pádných důvodů,“ uvedl Gerrit-Jan Bas, generální ředitel PACCAR Financial Europe. „Má totiž jasnou představu o tom, co zákazník potřebuje ke svému úspěchu. Pro společnost TB Truck & Trailer Serwis je zákazník vždy na prvním místě. A právě proto se dealerství zaměřuje na komplexní opravní řešení, tedy dodání toho nejvhodnějšího nákladního vozidla pro daný účel v kombinaci s atraktivním balíčkem finančních služeb a na míru šitými smlouvami na servis a údržbu.“
Gerrit-Jan Bas, generální ředitel PACCAR Financial Europe, předal ocenění „Mezinárodní dealer PACCAR Financial Europe roku 2019“ Thomasi Martinovi a Twanu Verhoevenovi, generálním ředitelům TB Truck & Trailer Serwis.

Ocenění Silver Award pro české dealerství TRUCK TRADE
„Brněnské dealerství TRUCK TRADE s pobočkami v Otrokovicích, Ostravě a Olomouci poskytuje svým zákazníkům vynikající služby a je mnoho důvodů, proč právě tento dealer nese prestižní hodnocení společnosti DAF. Profesionální prodejní tým a kvalifikovaný personál servisu jsou hnacím motorem pro zvyšování spokojenosti zákazníků. Nesporně vysokou kvalitu služeb poskytuje společnost TRUCK TRADE již 25 let, což svědčí o loajalitě zákazníků,“ uvedl Luděk Šlajer, generální ředitel zastoupení DAF pro Českou republiku.

Ocenění „Silver Award“ předal Richard Zink, člen představenstva společnosti DAF za oblast prodeje a marketingu, generálnímu řediteli společnosti TRUCK TRADE Jaroslavu Hořavovi.

Popisky k fotografiím:
Hlavní foto: Mezinárodním dealerem PACCAR Financial roku 2019 se stala společnost TB Truck & Trailer Serwis z polské Varšavy. Na fotografii generální ředitelé Thomas Martin (vlevo) a Twan Verhoeven (vpravo) s Gerritem-Janem Basem (uprostřed), generálním ředitelem PACCAR Financial Europe.
01. Frank Woodhead (uprostřed) a Glenn Stevenson (vpravo), generální ředitelé F&G Commercials, převzali ocenění „Mezinárodní dealer PACCAR roku 2019“ z rukou Dicka Leeka (na fotografii vlevo), generálního ředitele PACCAR Parts Europe.
02. Ocenění „Mezinárodní dealer DAF roku 2019“ předali Harry Wolters, prezident společnosti DAF Trucks (vpravo), a Richard Zink, ředitel marketingu a prodeje společnosti DAF (vlevo), Marcu Lennardsovi (uprostřed), spoluvlastníku LenGo Automotive Group.
03. Ocenění „Silver Award“ předal Richard Zink (vlevo), člen představenstva společnosti DAF Trucks za oblast prodeje a marketingu, generálnímu řediteli TRUCK TRADE Jaroslavu Hořavovi.

Přečtěte si také

Back to top button