Zprávy

Jan Hák, nový obchodní ředitel PEMA Praha

PEMA Praha, dodavatel pronájmu nákladních vozidel, má nového obchodního ředitele.

Je jím Jan Hák, který ve společnosti působí čtvrtým rokem a ve světě dopravní techniky se pohybuje více než patnáct let. Pod jeho vedením bude PEMA Praha nadále rozvíjet svoji činnost v oblasti pronájmu dopravní techniky, která je pro svoji flexibilitu, stále více vyhledávaným řešením v oblasti autodopravy v zahraničí i u nás.
PEMA Praha je dceřinou společností německého koncernu PEMA GmbH, který je součástí skupiny Société Générale. Celoevropský trend, který se v posledních letech projevuje i v České republice, ukazuje jednoznačně na dramatický nárůst pronájmů nákladních automobilů, tahačů a návěsů při jejich využití v transportních, spedičních a logistických firmách. „S ohledem na vývoj evropského trhu je to logický směr, na který se v PEMA soustředíme,“ říká Jan Hák.

Jan Hák začínal svoji kariéru na konci devadesátých let jako obchodní zástupce, do roku 2002 potom působil jako PR Manager ve vydavatelství Prague Business Journal. Další kroky Jana Háka již směřovaly do automotive prostředí. Stal se zakladatelem společnosti ADUSUM plus s.r.o., která se vedle výhradního zastoupení švédské značky BSR pro Českou republiku, zaměřila na vybudování nezávislého profesionálního servisu pro automobily značky VOLVO a SAAB.
V lednu 2016 přijal nabídku PEMA Praha a nastoupil na pozici Aftersales Manager. „Mým úkolem bylo zajištění veškerých poprodejních aktivit společnosti, stejně jako vedení servisu a oddělení Aftersales.“ uvádí Jan Hák.

Na počátku letošního roku se Jan Hák ujal pozice obchodního ředitele
„PEMA je stabilní a silnou celoevropskou značkou. Bez ohledu na to, zda se jedná o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem, najdete u nás široké spektrum moderních vozidel a flexibilní možnosti pronájmu. Díky sdíleným informacím a možnostem v rámci skupiny PEMA, která aktuálně provozuje přes 18.000 vozidel, jsme schopni okamžitě reagovat a připravit na míru šité řešení každému zákazníkovi. Celoevropská servisní síť, pomoc na cestě 24/7, náhradní vozidlo, servis a správa pneumatik, pojištění, modulární koncepce servisních služeb jsou naše nástroje a služby, které umožňují individuální řešení, dle konkrétních požadavků klienta. Pro naše klienty jsme silný partner a já budu ve své nové pozici usilovat o to, aby naše profesionální služby umožnily rozvoj dalším a nejenom dopravním společnostem v České republice,“ dodává Hák.

Více informací o službách a aktuálních nabídkách PEMA naleznete na www.pema.cz

Přečtěte si také

Back to top button