Letecká doprava

Společnost Emirates SkyCargo ocenila nejlepší prodejce v České republice

Emirates SkyCargo, nákladní divize společnosti Emirates, udělila během slavnostního gala večera v klubu Jazz Dock v Praze speciální ocenění nejúspěšnějším prodejcům v České republice.

Ceny byly předány deseti nejlepším prodejcům na základě jejich úspěchů a využití služeb společnosti Emirates SkyCargo v roce 2014. Mezi třemi nejlepšími se umístily společnosti SCHENKER, Kühne + Nagel a Hellmann Worldwide Logistics.
 
Za společnost Emirates ceny předávali Bořivoj Trejbal, ředitel společnosti Emirates pro Českou republiku, a Jakub Kolář, SkyCargo manažer společnosti Emirates pro Českou republiku.
 
Emirates SkyCargo podporuje obchod mezi Českou republikou a světem od roku 2010. Denní linka do Prahy je obsluhována letounem Boeing 777-300 ER a spojuje Českou republiku se  144 destinacemi v 81 zemích. Mezi nejčastější produkty vyvážené Emirates SkyCargo patří proslavené české sklo, strojírenské výrobky a náhradní díly pro automobilový průmysl.
 
Tyto produkty jsou pravidelně distribuovány na trhy na Blízkém východě i dále. Emirates SkyCargo nabízí jednu z nevyšších denních přepravních kapacit na českém trhu a na každém letu z a do Prahy přepraví každý den až 23 tun nákladu. 
 

Přečtěte si také

Back to top button