Motorismus

Frontera se vrací

Frontera se vrací! Opel právě oznámil návrat označení „Frontera“! Legendární jméno se vrátí ještě před koncem tohoto roku – se startem zcela nového SUV modelu, který slibuje zábavu, nekompromisní funkčnost a spoustu hi-tech prvků.

Frontera bude také prvním modelem německé automobilky, který ponese nedávno představené nové logo. Hned od rozběhu sériové výroby bude Frontera k dispozici také jako bateriový elektromobil (BEV).

Přečtěte si také

„Jméno „Frontera“ dokonale ladí s charakterem našeho nového SUV modelu,“ říká Florian Huettl, šéf automobilky Opel. „Půjde o sebevědomý vůz, který zamíří do mimořádně silného a potentního segmentu trhu.“

Nový Opel Frontera nabídne mimořádně prostorný interiér a svojí všestranností osloví především zákazníky s aktivním životním stylem. Novinka bude také pokračovat v dlouholeté tradici Opelu, který širokému spektru běžných zákazníků předkládá technologicky vysoce vyspělé modely za atraktivní ceny. 

Příchod nové Frontery v BEV verzi spolu s uvedením plně elektrické verze Grandlandu příští generace, které je rovněž naplánováno na letošní rok, bude znamenat důležitý milník na cestě automobilky Opel k elektromobilitě – Opel pak v každé modelové řadě nabídne minimálně jednu bateriovou variantu.

Široká nabídka BEV modelů značky Opel už dnes sahá od čtyřkolky Rocks Electric přes kompaktní Corsu Electric a Mokku Electric a populární Astru Electric (i v kombi verzi Astra Sports Tourer Electric) až po modely Combo Electric a Zafira Electric. Kromě toho jsou k dispozici i bateriové verze celého portfolia užitkových vozů: Combo Electric, Vivaro Electric i Movano Electric. První snímky nové Frontery a detailnější informace Opel uvolní během několika příštích týdnů.

Zdroj
Opel

Přečtěte si také

Back to top button