Motorismus

Připravte svoje vozidlo na zimu

Chraňte svoje vozidlo před nepříznivými vlivy zimního počasí (déšť, mráz, sníh apod.) a využijte řadu produktů vyvinutých společností Renault Trucks a určených speciálně pro vozidla této značky.

Mezi tyto produkty patří například exkluzivní čelní stěrače zlepšující rozhledové podmínky řidiče a zvyšující bezpečnost v zimním období. Při příchodu zimy je nutné vybavit vozidlo pro provoz v obtížných podmínkách: ve sněhu, mrazu či dešti. S cílem napomoci řidičům k bezpečnému ježdění i během zimy  vyvinula společnost Renault Trucks řadu speciálních produktů. Jedná se zejména o zcela nové stěrače čelního skla, které mají zásadní význam z hlediska viditelnosti a bezpečnosti.
 
Tyto nové stěrače byly vyvinuty speciálně pro vozidla značky Renault Trucks. Stejně jako u všech ostatních dílů značky Approved parts (originální náhradní díly Renault Trucks) jsou tyto produkty jako jediné zárukou těch nejlepších užitných vlastností pro zákazníky. Díky svému plochému provedení bez pohyblivých součástí citlivých na mráz poskytují nové stěrače nevídanou kvalitu stírání a pohodlí za všech okolností. Navíc jsou opatřeny exkluzivní kontrolou opotřebení, která řidiče včas upozorní na nutnost jejich výměny. V neposlední řadě jsou tyto nové stěrače jednoduché, lze je rychle namontovat a díky sníženému množství komponent jsou snadněji recyklovatelné.
 
Zhoršená viditelnost však není jediným problémem, který trápí řidiče v zimním období. Profesionálové v oboru silniční přepravy potřebují mít svůj kamion provozuschopný za všech okolností. Za tímto účelem doporučuje výrobce preventivní údržbu všech napájecích okruhů vozidla (akumulátor,startér a alternátor) v servisních centrech Renault Trucks. Takto si řidič může být jist bezproblémovým nastartováním vozidla a spolehlivým napájením svého elektrického vybavení (klimatizace, nástroje pro komunikaci, GPS…). Společnost Renault Trucks prostřednictvím své nabídky náhradních dílů Approved parts a Okelia přispívá k pocitu bezpečnosti řidičů v průběhu celého zimního období a nabízí jim konkrétní řešení pro plnění jejich každodenních úkolů.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button