Motorismus

Volkswagen Financial Services nově spolupracuje s UNIQA pojišťovna

Volkswagen Financial Services nově nabízí svým klientům pojištění motorových vozidel i u pojišťovny UNIQA. Společnost rozšiřuje řady pojistných produktů třetích stran v portfoliu společnosti. Partnerství zahrnuje kromě povinného ručení a havarijního pojištění i doplňkové produkty.

Pojistné produkty od UNIQA pojišťovny mohou využít jak klienti financující automobily pomocí úvěru, tak prostřednictvím operativního leasingu. Kromě povinného ručení a havarijního pojištění bude UNIQA klientům Volkswagen Financial Services poskytovat i pojištění zavazadel, úrazové pojištění osob ve voze (tzv. pojištění sedadel) nebo velmi žádané pojištění skel. Tato doplňková krytí jsou mezi klienty Volkswagen Financial Services stále populárnější, protože v případě vzniku pojistné události mohou výrazně přispět k tomu, že přímý finanční dopad škodní události bude co nejmenší.

Přečtěte si také

Například u úrazového pojištění sedadel se ochrana nevztahuje na konkrétní osoby, ale na kohokoliv, kdo automobilem cestuje. V případě autonehody kryje UNIQA výdaje spojené se smrtí či trvalými následky úrazu osob ve voze, výdaje na jejich léčbu a pobyt v nemocnici. Volkswagen Financial Services doporučuje svým klientům nezapomínat ani na pojištění skel, protože bez něj může i malý kamínek způsobit velkou „díru“ do rodinného rozpočtu.

UNIQA nabídla na českém trhu havarijní pojištění jako jedna z prvních pojišťoven už v polovině devadesátých let, a povinné ručení přidala po demonopolizaci v roce 2000. Aktuálně figuruje v obou druzích mezi pojišťovnami na čtvrtém místě. Její cenotvorba je v obou druzích vysoce individuální a zohledňuje více než 20 parametrů vozidla i motoristy v zájmu co nejspravedlivější sazby pro každého.

Mimo pojištění UNIQA nabízí Volkswagen Financial Services i další doplňkové pojistné produkty jako pojištění platebních povinností nebo asistenci na cestách a jejími dalšími partnery jsou pojišťovny Allianz, Generali Česká pojišťovna, BNP Paribas Cardif a Inter Partner Assistance.

Back to top button