Silniční doprava

Držitelé karet DKV mohou tankovat na všech pumpách Benziny

DKV Euro Service rozšiřuje v České republice spolupráci s největší tuzemskou sítí Benzina ORLEN. Držitelé karty DKV mohou nově tankovat a využívat služby u všech čerpacích stanic této značky.

DKV spolupracuje se sítí Benzina již více než třicet let, karty ale akceptovala jen část stanic. Nyní však došlo k rozšíření akceptačních míst o dalších 200 stanic, takže řidiči mohou využívat kompletní síť čerpacích stanic Benzina ORLEN.

Kartou DKV lze v síti Benzina ORLEN kromě konvenčních paliv bezhotovostně hradit i další služby, například myčky nebo doplňování CNG a LPG. „Tímto vycházíme vstříc nejen dopravcům, ale i firemním flotilám, kterým tak můžeme zajistit kompletní nabídku služeb u této prémiové značky a zároveň u největší tuzemské sítě čerpacích stanic s 25% podílem na trhu,“ doplňuje Lukáš Ondráček, ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service.  

Kartu DKV aktuálně akceptuje více než 63 000 čerpacích stanic v Evropě, z toho v Česku lze kartu DKV využít u 1 350 stanic. Údaje o jejich poloze a další užitečné informace jsou dostupné v online vyhledávači čerpacích stanic a plánovači tras v rámci DKV Maps na stránkách společnosti nebo v aplikaci DKV pro chytré telefony s operačními systémy Android, IOS a Windows.

Přečtěte si také

Back to top button