Silniční doprava

IVECO BUS a INDCAR podepisují smlouvu na výrobu a dodávku nové řady městských minibusů Daily

Dne 29. března podepsaly IVECO BUS, celosvětový výrobce autokarů a autobusů, značka koncernu CNH Industrial Group (NYSE: CNHI / MI: CNHI), a INDCAR partnerskou smlouvu na výrobu nízkopodlažních minibusů pod značkou IVECO, které budou na trh uvedeny pod názvem Daily Access.

IVECO BUS, který je se svojí řadou Daily klíčovým hráčem v sektoru minibusů, se rozhodl spolupracovat s INDCAR, známou karosářskou firmou v odvětví, na vývoji a výrobě nové řady zaměřené výhradně na městskou a příměstskou dopravu. Daily Access, jako součást městské řady IVECO BUS, bude k dispozici především ve verzi na zemní plyn, kompatibilní s biometanem, aby uspokojila narůstající potřeby veřejných dopravních podniků a podpořila je tak při přechodu na nové zdroje energie. Řada Daily Access, kterou IVECO BUS uvádí na trh, bude nabízena v několika verzích včetně souvisejících služeb celé řady IVECO. Zákazníci tak budou moci využívat výhod integrovaných řešení výrobce a také nové nabídky telematiky IVECO ON, která přináší to nejlepší v oblasti výkonu, kvality a celkových nákladů na vlastnictví. První dodávka je plánována na začátek roku 2022.

Přečtěte si také

„Velice nás těší uvedení nové řady Daily Access, která rozšíří naši současnou městskou řadu a umožní nám plně uspokojit stávající i budoucí požadavky tohoto rostoucího odvětví trhu,“ zdůraznil Gauthier Ricord z Light Business Line. „Tyto nové modely kombinují zkušenosti INDCAR s klíčovými vlastnostmi, které tvoří DNA řady Daily, včetně odborných znalostí značky IVECO BUS v oblasti pohonu na zemní plyn. Jsme moc rádi za důvěru, která do nás byla vložena díky našim odborným znalostem, výrobní kapacitě a uznávanému know-how v oblasti minibusů,“ uvedl Gaël Queralt, výkonný ředitel INDCAR.

Stéphane Espinasse, IVECO BUS Brand Leader, Gaël Queralt, výkonný ředitel INDCAR, a Gauthier Ricord, IVECO BUS Light Business Line

Přečtěte si také

Back to top button