Silniční doprava

Lídr ve svém segmentu

Lídr ve svém segmentu. Modelová řada autobusů CROSSWAY překonala nový výrobní rekord, když z montážní linky sjel 60 000. vyrobený kus. Tento významný milník svědčí o úspěchu tohoto mezinárodně uznávaného modelu a lídra ve svém segmentu, který v průběhu let posbíral řadu ocenění.

Od svého uvedení na trh v roce 2006 IVECO BUS CROSSWAY neustále posouvá hranice a potvrzuje své prvenství v Evropě i privilegované postavení na dalších kontinentech.

Přečtěte si také

Díky několika nabízeným délkovým variantám (10,8, 12, 13 a 14,5 m) a širokému výběru zdrojů pohonu (bioplyn, hybrid, elektřina)  řada CROSSWAY dokonale splňuje všechny potřeby zákazníků, ať už se jedná o jakékoliv poslání. Řada CROSSWAY je navržena tak, aby kombinovala provozní rentabilitu, všestrannost a výkon, a je tak ideální volbou pro dopravní společnosti.

Řada CROSSWAY obdržela mnohá prestižní ocenění, včetně ceny „International Bus & Coach Award 2017“ a čtyř titulů „Udržitelný autobus roku“ v kategorii Intercity: cenu „SBY 2018“ s plynovou verzí Low Entry, „SBY 2020“ s verzí na zemní plyn, „SBY 2023“ s verzí Low Entry Hybrid Gas přizpůsobenou pro biometan; a nyní nejnověji získala i titul „SBY 2024“ model CROSSWAY Low Entry ELEC.

Řada CROSSWAY, vyráběná ve Vysokém Mýtě (Česká republika), těží z dlouholetého know-how v oblasti výroby meziměstských autobusů. Tento výrobní závod je jedním z největších v České republice a východní Evropě a největším evropským závodem na výrobu autobusů.

„S tímto novým rekordem 60 000 vyrobených kusů potvrzuje CROSSWAY svou vedoucí pozici v segmentu Intercity. Díky širokému výběru konfigurací a různým dostupným alternativním zdrojům energie je řada CROSSWAY jedinečným způsobem schopna splnit specifické požadavky nejrůznějších dopravních služeb. To je důvodem jeho trvalého úspěchu jako nejprodávanějšího meziměstského autobusu v Evropě a jeho atraktivity i na trzích na dalších kontinentech,“ říká Stéphane Espinasse, vedoucí oddělení prodeje a řízení produktů IVECO BUS.

Zdroj
Iveco Bus

Přečtěte si také

Back to top button