Silniční doprava

Společnost Leyland vyrobila desetitisící vozidlo DAF s nástavbou z výroby

Společnost Leyland Trucks vyrobila své desetitisící vozidlo s nástavbou PACCAR z výroby, a to na speciální výrobní lince v montážním závodu ve Velké Británii.

Tato skutečnost je významným milníkem pro program tvorby nástaveb přímo v místě. Program zahrnuje návrh, výrobu i montáž skříňových nástaveb Premium a Aerobody a nástaveb s plachtovými boky.

Přečtěte si také

Program nástaveb PACCAR, který je mezi výrobci nástaveb jedinečnou nabídkou, je k dispozici pro pevné podvozky 4×2 u všech modelů vozidel DAF řady LF a CF. Od jeho uvedení v roce 2007 využili program tvorby nástaveb ve výrobě přední zákazníci, jako například Royal Mail.

Tento program zahrnuje skříňové nástavby, variantu Aerobody a nástavby s plachtovými boky. Vybírat je možné z širokých možností délky, výšky i šířky, osvětlení a mnoha dalších prvků. Možné jsou také specifické požadavky zákazníka, které mohou sahat až po povrchovou úpravu celého vozidla s kompletním lakováním a aplikací firemních barev.

Příjemcem desetitisícího vozidla je britský provozovatel Hallam Express – jde o 12tunový DAF LF 180 s nástavbou s boční shrnovací plachtou. „Velmi se nám líbila možnost konfigurace a pořízení vozidla s kompletní nástavbou od našeho dealera DAF,“ řekl David Simpson, generální ředitel společnosti Hallam Express. „Řešení nástavby z výroby zajišťuje výjimečnou kvalitu a podstatně snižuje výrobní lhůtu. Je to skutečný nákup na jednom místě.“

Popisek hlavní fotografie 
Generální ředitel David Simpson ze společnosti Hallam Express (vlevo) přebírá od Brennana Gourdiea, generálního ředitele společnosti Leyland Trucks (vpravo), klíčky od nového vozidla s desetitisící nástavbou PACCAR z výroby.

Popisek fotografie v galerii
Společnost Leyland Trucks vyrobila své desetitisící vozidlo s nástavbou PACCAR z výroby ve svém závodu Leyland. Vozidlo bude sloužit společnosti Hallam Express ze Sheffieldu.

 

Přečtěte si také

Back to top button