Zprávy

Soutěž SCANIA CO2NTROL CUP 2018 v červenci ovládl Bohumil Vítek ze společnosti Šmídl

Řidič společnosti Šmídl s.r.o. měl ze všech 758 přihlášených vozidel v České republice nejlepší hodnocení Scania Driver Support, volnoběhu, efektivity jízdy a volného dojezdu.

První místo v měsíci červenci také znamená, že získal poukaz na zboží z kolekce Scania Truck Gear v hodnotě 150 EUR.

Zpráva o vítězství zastihla Bohumila Vítka na dovolené. „Jsem fascinován. Když si vezmu, že v České republice soutěží více než 700 lidí, tak je to pro mne opravdu obrovské ocenění. Sice teď odpočívám, ale už se za volant Scanie zase těším.“

Řidič společností Šmídl s.r.o. se věnuje své profesi už 25 let a za tu dobu ujel přes 2 miliony kilometrů. „Na Scanii nedám dopustit. Mé první auto byla Scania 113M, která ujela bez oprav přes milion kilometrů. S vozidly s Griffinem ve znaku jezdím přes 20 let, a přestože jsem vyzkoušel řadu jiných značek, troufám si říct, že na Scanii nikdo nemá. Mám ji rád díky úžasné ovladatelnosti, výhledu z kabiny, spotřebě, spolehlivosti, a také pro její kvalitu i přístup servisu.“

Bohumil Vítek jezdí se Scanií R 450 a dlouhodobě patří mezi nejlepší řidiče ve společnosti Šmídl s.r.o.. „Díky Scanii mě má práce stále baví,“ dodává Vítek s úsměvem.

Soutěž SCANIA CO2NTROL CUP probíhá do konce srpna. Pro 30 nejlepších za celé soutěžní období je připravený speciální večírek a ceny. Nejlepší 3 se pak podívají do výrobního závodu společnosti Scania v Södertälje.

Více informací o soutěži naleznete na stránkách www.scaniacontrolcup.cz

Na celém světě je v provozu již více než 350 000 propojených vozidel Scania a údaje z nich získané pomáhají optimalizovat plánování a provoz. V neposlední řadě pak systémy vozidla umožňují řidičům vyhodnocovat jejich styl jízdy, což zároveň vede k efektivnějšímu provozu, nižší spotřebě a emisím.

 

Přečtěte si také

Back to top button