Zprávy

Společnosti Kühne + Nagel a GlaxoSmithKline (GSK) podepsaly dlouhodobou smlouvu

Společnosti Kühne + Nagel a GlaxoSmithKline (GSK) podepsaly smlouvu
o partnerství pro zajišťování globálních přepravních služeb do roku 2021.

Hlavním úkolem Kühne + Nagel bude zajišťování přepravy farmaceutických produktů v rámci celého dodavatelského řetězce pro jednu z největších farmaceutických společností na světě od přepravy surovin od dodavatelů přes skladování, manipulaci až k dodávkám firemním zákazníkům.
 
Smlouva oficiálně stvrzuje počátek vztahu dvou renomovaných světových společností spolupracujících v oblasti logistiky citlivého, teplotně kontrolovaného zboží.
GSK vyžaduje sofistikovaná a skutečně globální logistická řešení, protože spolupracuje s mnoha světovými dodavateli, velkým počtem výrobních závodů
a využívá mnoho specifických tras směrem ke svým partnerům, pacientům
a spotřebitelům ve více než stovce zemí. Společnost Kühne + Nagel byla vybrána jako spolehlivý logistický partner i na základě své dosavadní činnosti pro náročné operace celého globálního dodavatelského řetězce společnosti GlaxoSmithKline.
Významnými kritérii rozhodnými pro vítězství byly jednak stabilní vedoucí pozice na trhu, ale i schopnost Kühne + Nagel dodávat vyspělá digitální řešení
a trvalé investice do moderních logistických řešení pro farmaceutický průmysl
a odvětví spotřebního zboží.
 
Detlef Trefzger, výkonný ředitel společnosti Kuehne + Nagel International AG, uvedl: „Z této dlouhodobé spolupráce se společností GlaxoSmithKline jsme skutečně nadšeni. Naším záměrem je posílit stávající zkušenosti a oborová řešení v rámci poskytování služeb ve farmaceutickém a spotřebitelském sektoru, jež společnosti GSK přinesou další výhody. Naše strategie kontraktní logistiky, která zahrnuje služby letecké, námořní a pozemní přepravy a také logistická řídicí centra v mezinárodních hubech zajistí pozvednutí globálních dodavatelských procesů společnosti GSK na vyšší úroveň.“
 
O Kühne + Nagel
                      
Vedoucí světová logistická společnost Kühne + Nagel se sídlem ve Švýcarsku operuje díky svým téměř 66 000 zaměstnancům v 1 000 pobočkách ve více než 100 zemích. Skupina je globální jedničkou v námořní přepravě, dlouhodobě světovou dvojkou v leteckém cargu, evropskou trojkou pozemní přepravy a světovou dvojkou ve službách kontraktní logistiky. Díky nasazení nejmodernějších IT a e-commerce řešení poskytuje Kühne + Nagel komplexní služby v řízení celého dodavatelského řetězce „od dveří ke dveřím“ pro malé i velké podniky.
Globální skupina Kuehne + Nagel používá v České republice svůj oficiální název Kühne + Nagel.
 
Kühne + Nagel Česká republika, jež v roce 2016 slaví 25. výročí založení své české pobočky, má zastoupení v Praze, Brně, Olomouci, Varnsdorfu, Hostivicích a na ruzyňském Letišti Václava Havla. Prostřednictvím více jak 200 zaměstnanců v České republice poskytuje vysoce kvalitní a moderní logistické služby lokálním i mezinárodním zákazníkům.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button