Zprávy

Stotisící smlouvu podepsali zástupci společnosti SUEZ Recycling and Recovery

Od roku 2014 se zdvojnásobil počet uzavřených smluv o servisu a údržbě DAF MultiSupport.

V současné době je více než 40 % všech nákladních vozidel DAF dodáváno se smlouvou o servisu a údržbě, která je sestavena přesně podle požadavku zákazníka a typu provozu jeho vozidel. Největší výhodou pro zákazníka je jistota pevných nákladů na servis a údržbu jeho vozidla. Stotisící smlouvu DAF MultiSupport podepsala celoevropsky působící společnost SUEZ Recycling and Recovery pro své nové vozidlo DAF CF 400 FAQ 8 x 2 se speciální nástavbou na odvoz odpadu.
 
Při výběru smlouvy o servisu a údržbě DAF MultiSupport si zákazník vybírá rozsah služeb a délku trvání smlouvy. Dokonce může smlouvu rozšířit o nástavbu, přívěs nebo návěs. Díky tomu, že se dealer DAF postará kompletně nejen o plánování údržby, ale také o její administrativu, ušetří zákazníkům mnoho času. Ti se pak mohou plně soustředit na svoje podnikání.
 
Pevná cena, maximální dostupnost vozidla
Díky smlouvám o servisu a údržbě DAF MultiSupport mají zákazníci jistotu perfektní péče o svá vozidla. Minimalizují se tak prostoje jejich vozidel, navíc za pevnou cenu na kilometr. Smlouvy o servisu a údržbě DAF MultiSupport lze uzavřít v rámci šesti různých balíčků, odstupňovaných od běžné údržby až po všechny servisní práce a kompletní péči o vozidlo.
Společnost SUEZ Recycling and Recovery si pro svoje vozidla DAF, která jsou součástí flotily o 360 nákladních vozidlech, vybrala balíček DAF MultiSupport Full Care.
 
 
„Díky smlouvám o servisu a údržbě DAF MultiSupport se můžeme plně soustředit na své podnikání“
Nákupní ředitel společnosti SUEZ Andy van Nisselrooij řekl: „Mezi naše hlavní kritéria při pořizování vozidel patří především spolehlivost, bezpečnost a také celkové náklady spojené s provozem. To, že náklady na údržbu a opravy máme zahrnuty do pořizovací ceny vozidla, nám poskytuje úplný přehled o celkových nákladech. Znamená to, že v dlouhodobém výhledu mámě zajištěnu kvalitní údržbu vozidel spolu s jejich maximální dostupností. Smlouvy DAF MultiSupport nám umožňují věnovat se naplno našemu podnikání: inteligentnímu hospodařením s odpady a jejich zpracování, čímž můžeme jednodušeji přispívat k omezení vyčerpávání zdrojů naší planety.“
 
Pro jakoukoliv činnost
Ředitel poprodejních služeb společnosti DAF Trucks Albert Florijn řekl: „Naši zákazníci jsou stále méně ochotni zabývat se údržbou vozidel. Nákladní vozidlo je pro ně prostě jen něco, co je nutné mít. Především je zajímá maximální dostupnost vozidla, minimální čas při organizaci jeho údržby spolu s pevnou a samozřejmě co možná nejnižší cenou na ujetý kilometr. Na to je tou správnou odpovědí právě smlouva DAF MultiSupport, která slouží také jako výborný příklad našeho programu DAF Transport Efficiency. A protože smlouva o servisu a údržbě DAF MultiSupport je vždy šitá zákazníkovi na míru, můžeme tak nabídnout ten nejlepším produkt pro každé podnikání – jakkoliv je velké či malé.“

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button