Zprávy

Volkswagen Multivan zvítězil v anketě Best Cars

Volkswagen Multivan je nejlepším MPV podle hlasování čtenářů motoristických časopisů auto motor a sport a AUTO7 v rámci českého kola tradiční ankety Best Cars – Nejlepší auta roku 2016.

„Máme velkou radost, že v době, kdy oslavujeme 60 let od zahájení výroby modelu Transporter v závodě Hannover, přichází další prestižní ocenění pro model Multivan, který dominoval v čtenářské anketě Best Cars,“ říká Jan Procházka, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „Šestou generaci legendární modelové řady T jsme uvedli na český trh na podzim 2015 a od té doby slaví velké prodejní úspěchy, o čemž svědčí 505 registrovaných nových vozů Transporter a Multivan během prvních dvou měsíců letošního roku.“
 
Volkswagen Multivan je v očích čtenářů českých motoristických časopisů auto motor a sport a AUTO7 nejlepším vozem v kategorii „Velkoprostorová auta“ na českém trhu. Vyplývá to z výsledků hlasování v rámci českého kola evropské čtenářské ankety o automobilech Best Cars – Nejlepší auta roku 2016, jehož se zúčastnilo rekordních 5220 čtenářů. Volkswagen Multivan se stal absolutním vítězem své kategorie v konkurenci všech aktuálně prodávaných modelů v České republice.
 
Multivan je již po několik desetiletí první volbou náročných zákazníků na celém světě. Aktuální šestá generace, představená v loňském roce, stanovuje ve svém segmentu nová měřítka nejen příkladným komfortem, bezpečností, hospodárností a spolehlivostí, ale i rozmanitou nabídkou, v níž nechybí modely s krátkým nebo dlouhým rozvorem a verze s pohonem předních nebo všech kol 4MOTION v kombinaci s mechanickou převodovkou nebo s dvouspojkovou převodovkou DSG. Variabilní interiér umožňuje nejrozmanitější uspořádání sedadel s možností podélného posouvání, otáčení, sklápění i kompletní demontáže. Kromě nevšední praktičnosti dokáže Multivan nabídnout také pohodlí a bezpečí luxusní limuzíny, k čemuž přispívají mimo jiné nejmodernější asistenční, informační a zábavní systémy, včetně atraktivních funkcí z oblasti konektivity.

Přečtěte si také

Back to top button