Logistika a sklady

123 kurýr začal obsluhovat segment C2C

Logistiku pro balíky, kterou zajišťuje československá skupina 123 kurýr/123 kurýr aktuálně spouští v České republice e-shop s přepravou balíků, který je určen převážně pro segment C2C.

Logistiku pro balíky, kterou skupina zajišťuje, je „pro všechny“, tedy v oblasti B2B (doručování zásilek mezi firemními klienty), B2C (doručování firemních zásilek na soukromé adresy), D2C (doručování zásilek výrobce přímo koncovému zákazníkovi) a C2C (doručování zásilek mezi soukromými) vlastní přepravní síti.

Přečtěte si také

Přestože její česká část zahájila činnost až na podzim loňského roku, proces sjednocování servisu v celé síti je téměř hotov. Nejnovější nyní nabízí 123kurýr e-shop s přepravou soukromých balíků, který je na Slovensku již zavedenou a mezi klienty oblíbenou službou.

Objednejte přepravní logistiku přes aplikaci

E-shop může využít každý, kdo posílá balík v rámci československého území. K odbavení zásilky slouží jednoduchá aplikace na webu 123 kurýr. Zájemce o službu vyplní formulář obsahující základní údaje o zásilce a požadované služby. Na základě zadaných údajů dojde k vypočtení ceny přepravy, kterou zájemce zároveň přímo v pokladně e-shopu uhradí.

Kurýr vyzvedne balík podle toho, kdy objednáte přepravní logistiku, nejdéle však druhý pracovní den po zadání. Doručení proběhne do 24 hodin od vyzvednutí, a to platí o celém československém území. Skupina kontinuálně pracuje na rozšiřování služeb. Na Slovensku aktuálně spouští síť Balíkových center (míst na podání a vyzvednutí zásilek), kterou plánuje rozšířit do České republiky.

Více na stránkách přepravní společnosti 123 kurýr nebo další zprávy z logistiky na našich stránkách.

Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
TZ
Back to top button