Logistika a sklady

cargo-partner se rozšiřuje

cargo-partner se rozšiřuje. V posledních měsících otevřela společnost cargo-partner nové kanceláře a sklady na strategických místech v Číně a pokračuje tak ve svém dlouhodobém růstu v této asijské ekonomické velmoci.

Mezi nejvýznamnější projekty patří specializované centrum pro farmaceutický a zdravotnický průmysl v Šanghaji, sklad v Kantonu na jihu země a nové kanceláře v Nanjingu ve východní Číně a také v Chongqingu ve střední Číně.

cargo-partner se rozšiřuje

Ve dnech 14. až 16. června 2023 se společnost cargo-partner zúčastnila se svým stánkem veletrhu „transport logistic“ v Shanghai New International Expo Centre. Veletrh transport logistic s přibližně 400 vystavovateli a více než 21 500 návštěvníky na výstavní ploše 30 000 m² je důležitým místem setkávání firem z oblasti logistiky, dopravy, služeb, výroby, stravování a maloobchodu, kde si mohou vyměnit nejnovější poznatky a zkušenosti. cargo-partner využil tuto akci jako příležitost k prezentaci své rozsáhlé sítě po celé Číně, včetně nejnovějších přírůstků v Šanghaji, Guangzhou, Chongqingu a Nanjingu.

Luca Ferrara, CEO cargo-partner, komentoval nedávné rozšíření takto: „Čína jako dynamický a rychle rostoucí trh představuje pro skupinu cargo-partner obrovské příležitosti. Naše nové farmaceutické centrum v Šanghaji, nový sklad v Kantonu a nové kancelářské prostory v Čchung-čchingu a Nankingu jsou dalšími důležitými dílky skládačky naší sítě v Číně. Naše strategické rozhodnutí vybudovat silnou pozici v celé Číně dokonale zapadá do našich dlouhodobých cílů zlepšit efektivitu našich operací, posílit hlubší vztahy s našimi místními partnery, zákazníky a uvolnit nové příležitosti pro budoucí růst.“

Šanghajské specializované centrum

V březnu 2023 oznámila společnost cargo-partner otevření nového centra pro farmaceutický a zdravotnický průmysl v Šanghaji. Čína je jedním z hlavních světových výrobců farmaceutických a zdravotnických výrobků a zároveň stále významnějším spotřebitelským trhem pro tyto typy výrobků. Nové specializované centrum pro farmaceutický průmysl nyní slouží jako operační středisko pro vývozce a dovozce léčiv, kteří potřebují dopravní řešení v souladu s HDP. Odborníci společnosti cargo-partner zde mohou poskytovat nejen služby letecké a námořní přepravy s řízenou teplotou, ale také silniční přepravu s regulovanou teplotou na první a poslední míli.

Nový sklad v Kantonu

Kromě stávajících skladů společnosti cargo-partner v Šanghaji, Čcheng-tu, Kunshanu a Hongkongu s celkovou skladovou plochou 22 000 m² otevřel poskytovatel logistických služeb 1. března 2023 nový sklad v Kantonu. Kanton je důležitou logistickou branou v jižní Číně a smluvní logistika je jednou z hlavních oblastí strategie společnosti cargo-partner pro Čínu v roce 2023. V souladu s tím společnost cargo-partner nedávno otevřela svůj první sklad v Kantonu, jehož rozšíření je naplánováno na rok 2024, aby uspokojila silnou poptávku na trhu. Ačkoli většina zákazníků společnosti cargo-partner v Kantonu tvoří v současné době společnosti z oblasti špičkových technologií, místní tým plánuje v blízké budoucnosti rozšířit své kapacity v odvětví e-commerce, průmyslu a spotřebního zboží.

Rozšíření kanceláří v Čchung-čchingu

V dubnu 2023 společnost cargo-partner oslavila přestěhování své kanceláře v Čchung-čchingu do větších a modernějších prostor. Díky své ideální geografické poloze a rozvinuté infrastruktuře je Čchung-čching klíčovým dopravním a logistickým uzlem ve střední Číně. Jeho letiště patří mezi deset nejvýznamnějších v Číně z hlediska celoroční propustnosti a městský přístav je největší v oblasti horního toku řeky Jang-c‘-ťiang. Spojení Čchung-čching-Duisburg je navíc základním kamenem rostoucí transeurasijské železniční sítě. Nová kancelář v Čchung-čchingu je jen jedním z aspektů strategické expanze společnosti cargo-partner a podpoří místní tým v poskytování služeb zákazníkům v celém regionu s celou řadou logistických řešení.

Nová kancelář zákaznického servisu v Nanjingu

Společnost cargo-partner nedávno otevřela novou kancelář zákaznického servisu a prodeje v Nanjingu, aby posílila svou místní síť. Nová kancelář je jednou z několika poboček společnosti cargo-partner v oblasti delty řeky Jang-c‘-ťiang, kde poskytovatel logistických služeb nabízí širokou škálu služeb letecké, námořní a pozemní přepravy, smluvní logistiky a služeb s přidanou hodnotou. Nanjing je hlavní logistickou branou ve východní Číně, která se nachází na soutoku několika klíčových logistických uzlů, včetně mezinárodního letiště Nanjing Lukou, přístavu Nanjing a také důležitých železničních uzlů napojených na hlavní železniční sítě.

Od otevření první pobočky cargo-partner v Číně v roce 2004 tento poskytovatel mezinárodní dopravy a logistiky neustále rozšiřuje síť svých poboček a skladů. V současné době je společnost v Číně zastoupena 380 zaměstnanci v 16 pobočkách.

Zdroj
cargo-partner

Přečtěte si také

Back to top button