Logistika a sklady

DACHSER vede žebříček poskytovatelů sběrné služby v Evropě

Mezinárodní logistický provider DACHSER potvrdil svou přední pozici na evropském trhu a byl poprvé vyhodnocen jako největší evropský poskytovatel sběrné služby v Evropě.

Vyplývá to z údajů prestižní studie „TOP 100 European Transport and Logistics Services 2013/2014“, která srovnává logistické providery. Studii s názvem „TOP 100 European Transport and Logistics Services 2013/2014“, kterou sestavil institut Fraunhofer SCS, uveřejnil logistický magazín DVZ (Deutsche Verkehrszeitung) vydavatelství DVV Media Group.
 
V této studii, která vychází z auditovaných obratů společností za rok 2012, se společnost DACHSER poprvé umístila na čele žebříčku jako největší poskytovatel sběrné služby v Evropě. DACHSER se zároveň dlouhodobě drží na čtvrté příčce žebříčku největších německých poskytovatelů logistických služeb. 
 
„Těší mne, že jsme se stali jedničkou ve sběrné službě v rámci celého evropského trhu,“ uvádí Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic, a dodává, „rád bych ovšem zdůraznil, že je pro nás důležitý nejen objem přepravených zásilek, ale především kvalita služeb, kterou dlouhodobě udržujeme na vysoké úrovni.“  Studie nazvaná „TOP 100 in European Transport and Logistics Services 2013/2014“ ukazuje trendy v logistice na celém světě a detailně se zabývá logistikou v Evropě. Analyzuje 9 dílčích oblastí logistiky včetně poštovních a expresních přepravních společností a popisuje logistické trendy v těch nejdůležitějších branžích jako je automotive, chemický průmysl, průmysl spotřebního zboží a strojírenství.
 

Přečtěte si také

Back to top button