Logistika a sklady

Eurowag má novou posilu – Magdalena Bartoś nastupuje do vedení společnosti na pozici finanční ředitelky

Společnost Eurowag oznámila jmenování Magdaleny Bartoś finanční ředitelkou skupiny. Tomáš Michek pokračuje jako výkonný ředitel a člen představenstva W.A.G. Issuing services.

Eurowag, nejrychleji rostoucí evropský poskytovatel řešení pro silniční dopravu, oznámil jmenování nové členky vedení společnosti Magdaleny Bartoś, která od 2. září 2019 nahradila Tomáše Michka na pozici finančního ředitele skupiny Eurowag.

“Jsme velmi rádi, že máme v Eurowagu posilu takového kalibru jako je Magdalena. Cesta Eurowagu za úspěchem je plná inovací, které nás posunuly z prodeje komodit do fintech arény. Finance v Eurowagu představují důležitou roli při řízení stále složitějších a rychle rostoucích operací a finanční služby se staly klíčovými pro naše řešení integrovaných služeb mobility. Je čas na to, aby Magda pozvedla svůj tým a jeho výkony a dokázala tak, že naše ambiciózní plány odpovídají schopnostmem v oblasti financí,” uvádí Martin Vohánka, Generální ředitel skupiny Eurowag.

Před vstupem do skupiny Eurowag působila Magdalena jako finanční ředitelka a členka představenstva velkých úspěšných korporací, jako jsou PAGED S.A., PGE Polska Grupa Energetyczna nebo Zelmer S.A., kde zavedla řadu náročných transformačních a strategických opatření.

“Jmenováním jsem poctěna a je mi potěšením připojit se k Eurowagu, společnosti s unikátními schopnostmi a postavením na trhu s nekonečnými příležitostmi. Odvětví mobility prochází obrovskou transformací v důsledku digitalizace a zavádění nových akcelerátorů, kde bude hrát Eurowag rozhodující roli,” říká Magdalena.

Tomáš Michek, dlouholetý člen vedení společnosti Eurowag, bude pokračovat jako výkonný ředitel a člen představenstva W.A.G Issuing Services – základní části skupiny Eurowag, která je držitelem bankovní licence. „Podle akcionářů přispěl Tomáš v minulých letech k výraznému růstu společnosti Eurowag a k úspěchu klíčových transformačních projektů. Jsme rádi, že Tomáš bude i nadále přispívat svými schopnostmi a zkušenostmi v rámci nového uspořádání,” dodává Martin Vohánka.

 

Přečtěte si také

Back to top button