Logistika a sklady

Expanzi GO! završí v příštím roce stěhování pražské pobočky do nových prostor

Společnost GO! Express & Logistics čeká na začátku jara 2017 stěhování do nově vznikajících prostor. V návaznosti na růst společnosti a s ní související navýšení personálu tak pražská pobočka završí letošní expanzi všech českých poboček.

„V první polovině roku jsme začali se stěhováním pobočky v Brně, kde jsme se přesunuli do nových prostor, které jsme museli změnit především s požadavkem na dostačující velikost skladových prostor. Navíc jsme se přesunuli v rámci města blíže k centru, tedy zákazníkovi,“ komentuje prokuristka GO! Pavla Eretová první kroky, které se v rámci rozšiřování poboček podnikly a dodává: „V současné době rozšiřujeme prostory naší pobočky v Plzni, jelikož už nám pro nárůst personálu nedostačují. Ty jsme však mohli naštěstí vyřešit v rámci stávajících prostor, takže nás zde nečekají nějaké markantnější změny.“
 
Nyní je jako poslední na řadě pobočka v Praze, která aktuálně sídlí na Praze 6 Ruzyni. „Naše největší pobočka a centrální sklad ještě sice stále dispozičně dostatečný, nicméně se už blíží do maxima své kapacity, proto jsme se rozhodli pro kompletní přesun pobočky do nových prostor,“ popisuje Pavla Eretová. Nová pobočka, která je aktuálně v začátku výstavby, se staví v Praze – Hostivicích. Nabídne skladové prostory a ploše 1500m2 a nové moderní administrativní a operativní prostory včetně chill-out zóny. Stěhování do nových prostor je naplánováno na jaro 2017.
 

Přečtěte si také

Back to top button