Logistika a sklady

Logistická skupina RABEN má nové globální webovky

V říjnu spuštěné nové webové stránky mimo jiné umožňují rychlé ověření stavu zásilky, snadný přístup do zákaznické zóny a představují i tým zaměstnanců.

V dnešní době, kdy digitalizace nabírá na obrátkách a rychlý přístup ke spolehlivým informacím nikdy nebyl důležitější, je zásadní poskytnout zákazníkům efektivní a dynamické nástroje. Svěží design webových stránek je přizpůsoben nejnovějším požadavkům UX. Zjednodušené menu umožňující rychlý přístup k nejdůležitějším funkcím, jednoduché formuláře pro stanovení cen zásilek a zajímavá videa z celé Raben Group jsou jen některé z novinek, které na návštěvníky čekají.

Přečtěte si také

Uživatelé nového webu mohou také využít snadný přístup do zákaznické zóny, pokročilý vyhledávač jednotlivých poboček, rychlé ověření stavů zásilek a možnost zobrazení stránek i offline.

Nový web též znamená snadný přístup k veškerému obsahu na mobilních zařízeních, pohodlnou orientaci na stránkách a menu přizpůsobené uživatelům, kteří raději používají své telefony. Za účelem zlepšení kvality používání internetových stránek se Raben rozhodl učinit inovativní krok a vytvořit web založený na TYPO3PWA. Progresivní webové aplikace (PWA) kombinují nejlepší funkce webových stránek a mobilních aplikací. Díky tomu je nový web mnohem rychlejší a funguje, i když uživatel nemá přístup k síti nebo používá pomalejší připojení.

Webové stránky byly vytvořeny ve spolupráci s technologickou společností Macopedia, která se specializuje na komplexní využití pokročilých řešení pro web a e-commerce. Raben Group a Macopedia společně vyvíjejí internetové stránky Raben již více než 5 let a neustále přidávají nové funkce. V nejnovější verzi webu byla společnost Macopedia pověřena vytvořením grafického designu UX, zavedením systému pro správu obsahu TYPO3 a zprovozněním webových stránek založených na TYPO3PWA.

Přečtěte si také

Back to top button