Logistika a sklady

Miloš Mrázek nově vede Logistiku hotových vozů GEFCO v rámci klastru Česko-Slovensko- Maďarsko

Miloš Mrázek doposud vedl logistické toky hotových vozů společnosti GEFCO v České republice a na Slovensku, předtím působil také 2 roky ve Slovinsku a 4 roky v Maďarsku. V GEFCO pracuje již 16 let. Je mj. podepsán např. pod úspěšným rozvojem největší slovenské pobočky v Trnavě.

Nově bude Mrázek zodpovídat především za celkovou strategii logistiky hotových vozů a synergie mezi zeměmi klastru. „Naším cílem je prohloubení vzájemné spolupráce a sdílení know-how v rámci všech tří trhů. To nám pomůže dlouhodobě stabilizovat výkony, optimalizovat náklady a dosáhnout ještě lepších výsledků,“ okomentoval cíle klastru bezprostředně po jmenování do nové pozice Miloš Mrázek.

V oblasti logistiky hotových vozů poskytuje GEFCO v České republice i na Slovensku komplexní služby zahrnující kromě samotné přepravy také postprodukční úpravy nových aut či remarketing ojetých zánovních vozidel z firemních flotil. Stejný servis plánuje Mrázek v nadcházejících měsících replikovat také na nejmladší, maďarský trh.

Přečtěte si také

Back to top button