Logistika a sklady

Nové služby u cargo-partner

Nové služby u cargo-partner. Poskytovatel mezinárodní přepravy a informační logistiky opět rozšířil portfolio svých služeb o řadu nových řešení letecké přepravy a konsoliduje zásilky mezi klíčovými letišti napříč západní Evropou a různými lokalitami v Asii.

Jelikož společnost cargo-partner v celé západní Evropě neustále rozšiřuje svůj profil a operace, tento specialista na logistiku nyní nabízí velké množství týdenních řešení letecké nákladní dopravy z hlavních letišť v Rakousku, Německu, Spojeném království, Švédsku a Nizozemsku do více než deseti destinací napříč Indií, Čínou, Singapurem a Thajskem. 

Nové služby u cargo-partner

Pan Jo Feiks, Corporate Director Product Management Air Cargo, vysvětlil: „Vzhledem k tomu, že se v nadcházejících týdnech blíží hlavní sezóna letecké nákladní přepravy, spustili jsme nová spojení letecké nákladní přepravy mezi západní Evropou a Asií, abychom našim zákazníkům poskytli větší flexibilitu a zajistili spolehlivé přepravní kapacity za konkurenceschopné ceny. Konsolidační řešení jsou jasným vítězem, pokud jde o nákladově efektivní přepravu, přičemž stále těží z rychlosti letecké nákladní dopravy a spolehlivosti pevných týdenních odletů.” 

Novými týdenními konsolidacemi pro leteckou nákladní dopravu poskytuje společnost cargo-partner řešení typu door-to-door ze západní Evropy do Dillí, Bengalúru, Bombaje, Čenaje, Šanghaje, Bangkoku, Hongkongu a Singapuru. Tato služba zahrnuje dopravu před hlavní přepravou odkudkoli v západní Evropě a také doručení po celé Indii, Číně a Thajsku s využitím skladů a služeb kamionové dopravy společnosti cargo-partner na obou koncích. 

Rychlou distribuci umožňují logistická centra společnosti cargo-partner na strategických místech v Asii, včetně moderních skladových zařízení v Bangkoku, Singapuru, Ho Či Minově Městě, Hongkongu, Šanghaji, Kchun-šanu, Šen-čenu, Yantianu a nedávno otevřeného skladu v Kuang-čou, kterým tento poskytovatel logistiky dokončil svou síť s více než 20 000 m² skladových prostorů v Číně.

„Naše silné zastoupení v Evropě a Asii nám umožňuje dodávat integrovaný balíček dopravních, skladovacích, celních a sledovacích služeb a zajišťuje bezproblémová, komplexní řešení pro naše zákazníky ze všech průmyslových odvětví. Týdenní služby konsolidace letecké dopravy jsou oblíbené zejména u našich zákazníků z odvětví elektroniky, automobilového průmyslu, módy a maloobchodu, kteří těží z tohoto řešení, aby nalezli optimální kombinaci rychlosti a ceny pro své zásilky,” dodal pan Jo Feiks.  

Zdroj
cargo-partner

Přečtěte si také

Back to top button