Zprávy

Eurowag a společnost ADS se spojily a staly se jedním z leaderů integrované mobility v Evropě

Eurowag, nejrychleji rostoucí poskytovatel integrované mobility v Evropě a registrovaný poskytovatel EETS, dnes oznámil nabytí majoritní části společnosti ADS, která je vedoucím provozovatelem palivových karet pro silniční nákladní dopravu ve Španělsku a Portugalsku.

Eurowag tímto posiluje pozici celoevropského poskytovatele integrované mobility v Evropě pro komerční silniční dopravu. Akvizicí ADS posílí Eurowag svou přítomnost ve Španělsku a Portugalsku s 50% podílem na dopravním trhu. Společní zákazníci budou mít prospěch z unikátního portfolia služeb obou společností, které jsou poskytovány nad rámec tankovacích karet, a povedou ke zvýšení loajality a efektivity. Dovršením této transakce Eurowag dosáhl obratu 2 mld EUR.

“Ve Španělsku i Portugalsku působí náš obchodní tým již o roku 2016. Spojení se společností ADS je dalším krokem k tomu, abychom se stali lídrem na trhu integrované mobility v Evropě pro silniční dopravu. Naší hlavní předností jsou lidé a těší nás, že můžeme přivítat nové kolegy z ADS do našeho již 700 členného týmu” Říká Martin Vohánka, CEO Eurowag.

K této dohodě došlo jen pár týdnů po dalším strategickém kroku v tomto regionu – otevření nového truckparku ve Figueres, nedaleko od španělských hranic s Francií.

Přečtěte si také

Back to top button