Silniční doprava

Prodej telematiky firmy Eurowag bude mít v Česku na starosti KomTes

Hlavním obchodním zástupcem EUROWAG Telematiky pro ČR a SR se stává KomTeS. EUROWAG uvolněnou kapacitu směřuje do vývoje integrovaných produktů, které prostřednictvím technologií ulehčí život všem dopravcům.

„S potěšením oznamujeme, že na základě dlouhodobé obchodní spolupráce mezi EUROWAG a KomTeS se společnost KomTeS od 1.7.2020 stává hlavním obchodním zástupcem EUROWAG pro přímý prodej telematických produktů v České republice a na Slovensku. Společnost KomTeS bude při prodeji telematických produktů a služeb jednat jménem EUROWAG a tímto jménem i uzavírat se zákazníky smlouvy. Nová obchodní spolupráce umožní EUROWAG se plně soustředit na rozvoj produktů tak, abychom mohli všem zákazníkům nabízet produkty a služby nejvyšší kvality,“ uvádí Aleš Baran, Výkonný ředitel FMS Operations telematiky EUROWAG.

Pro zákazníky EUROWAG a Princip se nic nemění, včetně obchodního zástupce. V případě změny obchodního zástupce budou zákazníci, kterých se to týká, kontaktováni. I nadále se snažíme zvyšovat kvalitu a rozsah služeb.

Přečtěte si také

Back to top button