Silniční doprava

Společnost Iveco Czech Republic patří mezi nejlepší zaměstnavatele roku 2021

Společnost Iveco Czech Republic, a. s., se opět umístila na stupních vítězů v soutěži Zaměstnavatel roku. Letos si odnáší dokonce dvě ocenění, čímž navazuje na své úspěchy z předešlých let.

Přečtěte si také

Největší producent autobusů v Evropě získal třetí příčku v celostátní kategorii Zaměstnavatel roku do 5 000 zaměstnanců a zároveň ovládl kategorii Zaměstnavatel regionu Pardubického kraje. Výrobce vozů značky Iveco Bus se v regionální kategorii umisťuje pravidelně mezi třemi nejlepšími již od roku 2004.

Ocenění Zaměstnavatel roku 2021 vyhlašované Klubem zaměstnavatelů ČR a společností Sodexo ČR převzal David Kříž, generální ředitel Iveco Czech Republic, a. s., na slavnostním vyhlášení v Praze 2. listopadu „Naše umístění mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli v celostátním pořadí ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2021 nás velmi těší, zejména v době pandemie. I přes mimořádné okolnosti se nám podařilo udržet kvalitní podmínky zaměstnanců, vysoké výrobní tempo a splnit závazky vůči zákazníkům,“ uvedl David Kříž.

David Kříž, generální ředitel Iveco Czech Republic, a. s.

Hlavními důvody, proč Iveco Czech Republic v soutěži uspělo i v tak náročné době, jsou podle Ivy Bursové, ředitelky lidských zdrojů, dlouhodobé investice do lidských zdrojů, výborné pracovní výkony zaměstnanců. „Minulý rok byl i pro naši společnost náročný. Z pohledu výroby se nám podařilo uspokojit požadavky zákazníků i díky vysoké flexibilitě zaměstnanců, kteří operativně naskočili do nových režimů. K celkovému zvládnutí složité situace přispěla rovněž dobrá připravenost, krátká reakční doba na realizaci všech opatření a důsledné uplatňování všech opatření v souladu s naším epidemiologickým plánem. Naší prioritou bylo zabezpečení ochrany fyzického i duševního zdraví našich zaměstnanců. Právě preventivní opatření, připravenost, flexibilita i dostatečné finanční prostředky umožnily zvládnout tuto nelehkou dobu.“

Iveco Czech Republic, a.s. neustále investuje do vzdělávaní zaměstnanců a do pracovního prostředí. Firmě se daří navazovat na místní bohatou inženýrskou tradici a dnes je moderním výrobním závodem světové úrovně. Silná značka, tradice a rostoucí obliba jejích produktů činí z firmy perspektivního zaměstnavatele. Příkladná péče o zaměstnance patří k charakteristickým znakům společnosti. Iveco Czech Republic klade velký důraz na podporu osobního růstu, celoživotního vzdělávání zaměstnanců a poskytuje široké spektrum zaměstnaneckých výhod.

Prostřednictvím prestižních anket Zaměstnavatel roku a Zaměstnavatel regionu jsou již více než 18 let hodnoceny firmy v České republice z pohledu úrovně řízení lidských zdrojů, dosažených ekonomických výsledků, pracovního prostředí i společenské odpovědnosti firmy. Smyslem soutěže je přiblížit veřejnosti firmy s odpovědným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen v celostátním měřítku, ale i v jednotlivých regionech. Hodnocení probíhá celosvětově uznávanou metodikou PwC Saratoga.

Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button