Zprávy

Skupina Geis otevřela své nové logistické centrum o rozloze 5.600 m2 v Řehlovicích

Realitní poradenství poskytovalo industriální oddělení JLL.

Geis bude v Řehlovické zóně profitovat z vynikajícího dopravního spojení mezi Prahou a Ústím nad Labem/Dražďany díky dokončenému úseku dálnice D8 mezi Bílinkou a Řehlovicemi.        
 
Přední logistická společnost Geis, kterou v tomto projektu zastupovala realitní poradenská společnost JLL, si pronajímá nové skladovací prostory o zastavěné ploše 5.600 m2 v areálu Řehlovická zóna. Česká realitní společnost Real Spektrum v Řehlovické zóně postavila pro Geis nové logistické centrum na míru (jako tzv. built-to-suit projekt). V únoru a březnu letošního roku probíhaly stavební úpravy interiéru dle požadavků firmy Geis a montáž technologie, plný provoz centrum zahájilo od dubna 2017.  
 
„V posledních letech naše aktivity na severozápadě Čech neustále rostou a potřebovali jsme jednoznačně větší prostory. Řehlovická zóna nás oslovila vynikající polohou a flexibilitou developera připravit nám logistické centrum na míru. Samotný proces vyjednávání a přípravy našich prostor trval zhruba rok a půl a byl dokončen v březnu 2017,“ uvádí Miroslav Silovský, prokurista logistické společnosti Geis. 
 
„Ústecký kraj je s 255.000 m2 moderních industriálních prostor šestým největším trhem v České republice. S dokončením zbývajícího úseku dálnice D8, právě v těsné blízkosti
Řehlovic, očekáváme jeho další rozvoj. Již nyní registrujeme poptávky především od logistických a výrobních firem,“ dodává Anna Kubějová, senior konzultantka industriálních nemovitostí JLL, která byla zodpovědná za proces vyhledávání a vyjednávání nových prostor pro firmu Geis.   
Řehlovická zóna, která se nachází v těsné blízkosti dálnice D8 mezi obcemi Řehlovice a Stadice, nabízí celkem 89.200 m2 pozemků pro průmyslovou výstavbu.   

Přečtěte si také

Back to top button