Logistika a sklady

Bazarová manipulační technika šetří finance

V průmyslových provozech, na halách nebo skladech se manipulační technika uplatňuje dnes a denně.

Jak asi není nutné říkat, představuje poměrně nemalou investici ve firemním rozpočtu. Proto se také vyplatí zvážit pořízení bazarové techniky namísto nové. Největším prodejcem a dodavatelem bazarové manipulační techniky u nás je firma VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., jejíž nabídku je možné najít na stránkách vzv.cz.
 
Provozuje velmi rozsáhlý bazar s vysokozdvižnými vozíky a dalšími manipulačními stroji, ať už s motorovým pohonem, na LPG nebo na elektřinu, ale také menší ruční vozíky a přepravní přístroje, vysokozdvižné pracovní plošiny, paletové vozíky a další. V nabídce je možno najít všechny renomované světové značky, jako jelinde, nebo také oblíbená česká desta. Veškerá technika a stroje pro manipulaci s těžkými náklady v halách, skladech, nebo průmyslových provozech, které VZV nabízí, jsou plně funkční, buď po dřívějších majitelích, nebo jsou repasované a opravované, aby byla zajištěna kompletní funkčnost.
 
Naprostá většina nabízeného sortimentu je skladem, takže je zajištěno rychlé dodání. Celkově to dělá na šest set kusů okamžitě dostupné manipulační techniky. Financování je možno zařídit také pomocí úvěru nebo lze stroje financovat operativním leasingem, díky tomu se dají stroje pořídit ihned. Nákup bazarové techniky ale není jedinou možností, kterou VZV nabízí. Manipulační techniku je možné také pronajmout, přičemž firma zařídí převoz stroje na místo určení. Pronájem je možný na krátkou dobu o dlouhodoběji, v závislosti na vašich potřebách. Velkou devízou je také nabídka servisu techniky. Servisovat jdou všechny známé značky a servisní technici přijedou stroj opravit na dané místo, kde působí.
 

Přečtěte si také

Back to top button