Logistika a sklady

cargo-partner otevírá pobočku ve Španělsku

cargo-partner otevírá pobočku ve Španělsku. Poskytovatel mezinárodní logistiky dále expanduje po západní Evropě a otevírá pobočku ve španělské Barceloně.

Nová kancelář poskytuje ideální spojení s hlavními dopravními uzly země a společnosti cargo-partner umožňuje nabízet jejím zákazníkům v regionu širokou škálu služeb letecké, námořní a pozemní dopravy a logistických služeb. 

Přečtěte si také

cargo-partner otevírá pobočku

Společnost cargo-partner pokračuje ve své expanzi a do své globální sítě přidává další novou zemi. Společnost cargo-partner vychází z potřeb svých zákazníků v západní Evropě, a proto 1. září 2022 otevře svou první pobočku ve Španělsku. Pan Oriol Asturgo, generální ředitel společnosti cargo‑partner ve Španělsku, vysvětluje: „Rozhodnutí otevřít kancelář v Barceloně bylo určeno potřebami našich stávajících zákazníků v regionu. Naše nové uspořádání v této strategické lokalitě nám umožňuje těžit z komplexní celoevropské sítě kanceláří a skladů společnosti cargo-partner a podporovat celou skupinu cargo-partner kompletní škálou přepravních a logistických služeb.“

Nová kancelář v Barceloně přibližuje společnost cargo-partner jejím zákazníkům v zemi, která je jednou z největších ekonomik EU. Španělsko zaujímá 6. místo v HDP mezi zeměmi EU, přičemž segment logistiky představuje 10 % HDP země. Barcelona poskytuje ideální spojení do všech hlavních logistických uzlů ve Španělsku, mezi něž patří přístavy Barcelona, Valencie a Algeciras, letiště v Barceloně a Madridu a uzly silniční dopravy v Barceloně, Madridu a městech La Jonquera, Irún a Zaragoza. Z takto výhodné pozice je společnost cargo-partner ideálně připravena sloužit svým zákazníkům z různých průmyslových odvětví, včetně automobilového, potravinářského a maloobchodního sektoru.

Tým společnosti cargo-partner ve Španělsku nabízí kompletní portfolio dopravních a logistických služeb, od letecké a námořní přepravy až po vnitrostátní a mezinárodní kamionovou a železniční dopravu a skladovací služby. „Naše kancelář v Barceloně doplňuje naši síť v západní Evropě a umožňuje nám těžit ze synergií s ostatními kancelářemi v regionu pro dosažení rychlejších tranzitních časů v silniční dopravě. Španělsko navíc využijeme jako uzel pro leteckou a námořní přepravu k urychlení zásilek z Evropy na americký kontinent,“ říká pan Oriol Asturgo. Tým v Barceloně v současnosti čítá šest členů a očekává se, že se do konce roku rozroste na čtrnáct zaměstnanců. 

Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button