Logistika a sklady

Colliers International nově představuje internetové stránky o průmyslových nemovitostech

Nové stránky nabízejí přehled cenových map, vyhledávač nemovitostí a další služby.

Český trh s průmyslovými nemovitostmi se rozrůstá a vyvíjí velmi rychle. Společnost Colliers International proto s cílem udržet krok s poptávkou a lépe posloužit svým zákazníkům představuje významnou aktualizaci svých internetových stránek, které jsou speciálně určené uživatelům průmyslových nemovitostí.
Stránky Colliers-industrial.cz nabízejí nejaktuálnější zprávy a snadno použitelný vyhledávač nemovitostí. Jednoduchým zvolením jednoho z regionů České republiky získáte detailní mapu stávajících či plánovaných průmyslových areálů v dané lokalitě. Zobrazí se užitečné informace zahrnující druh nemovitosti, lokalitu, existující prostory a aktuálně volné prostory. K dispozici je také galerie fotografií. Webové stránky nabízejí průzkumy trhu a publikace, které jsou po úvodní registraci k dispozici zdarma.

„Věřím, že naše nové internetové stránky Colliers-industrial.cz našim stávajícím i budoucím klientům poskytnou mnohem účinnější způsob vyhledávání vhodných průmyslových nemovitostí ve zvolené lokalitě a čase. Webové stránky zdůrazňují naše komplexní poradenství, které poskytujeme našim klientům,“
uvedl Robert Bocker, Head of Industrial Agency, Česká republika.
 
O Colliers International
Colliers International je jedním z předních celosvětových poskytovatelů realitních služeb. Působí v 512 kancelářích v 61 zemích světa a zaměstnává více než 12 500 profesionálů. Jako dceřiná společnost FirstService Corporation (NASDAQ: FSRV; TSX: FSV and FSV.PR.U) nabízí zázemí silného finančního partnera a lokálního managementu, které klientům zaručí zodpovědné a iniciativní řešení jejich realitních potřeb. Colliers poskytuje řadu služeb jak uživatelům prostor, tak i vlastníkům a investorům, které zahrnují globální korporátní služby, prodeje a pronájmy nemovitostí, správu nemovitostí a asset management, projektový management, poradenství při prodeji/koupi hotelů, oceňování nemovitostí, hypoteční poradenství a průzkum trhu. Společnost The Lipsey Company a magazín National Real Estate Investor zařadily Colliers International na druhé místo mezi poskytovateli komerčních realitních služeb.
 

Přečtěte si také

Back to top button