Logistika a sklady

DACHSER pomáhá v boji proti COVID-19

Mezinárodní logistický provider DACHSER přepravil 3,25 milionu respirátorů z Mexika do Německa. V Německu je potom distribuoval pozemními přepravami do různých nemocnic.

V před nedávnem spuštěném charteru typu Boeing 747 přepravil DACHSER 3,25 milionu respirátorů FFP-3 z Mexika do Frankfurtu nad Mohanem. Již před přistáním probíhaly na frankfurtském letišti na plné obrátky přípravy pro prioritní odbavení. Náklad byl vyložen a předán na importní gateway DACHSERU a prostřednictvím sítě pozemních přeprav rozdistribuován do nemocnic po celém Německu. „Naše týmy v Mexiku a Německu odvedly skvělou práci,“ říká Timo Stroh, Head of Global Air Freight skupiny DACHSER, a dodává, „především jsme v této náročné době jako DACHSER pracovali s maximálním využitím naší globální logistické sítě.“

Flexibilními řešeními reaguje na speciální výzvy
DACHSER Air & Sea Logistics v současné době organizuje několik rotačních charterových cyklů, aby svým zákazníkům mohl nabídnout chytrá řešení pro pokrytí jejich potřeb i v náročných tržních podmínkách. Kromě trasy Mexiko–Frankfurt obsluhuje DACHSER i relace Frankfurt– Šanghaj a Chicago–Frankfurt a zpět. „Úzkým propojením s naší sítí pozemních přeprav můžeme našim zákazníkům nabídnout integrované služby od odesílatele až k příjemci kdekoliv na světě takzvaně z jednoho zdroje,“ říká Alexander Tonn, Managing Director European Logistics Germany, který má na v Německu na starosti segment logistiky průmyslového zboží.

Přečtěte si také

Back to top button