Logistika a sklady

Elektrický skútr pro rozvoz jídla

Elektrický skútr pro rozvoz jídla. Koncem letošního léta uvedla společnost SWS na trh vlastní českou značku elektro skútrů. Z široké řady motorek s atraktivním designem, precizním provedením i atraktivním dojezdem vybočuje model Viago Daily určený pro restaurace, gastro provozovny či firmy zajišťující doručování menších zásilek.

Moderní elektrický skútr s nosností 150 kg a tepelně izolovaným boxem o objemu 108 litrů nabízí vynikající poměr vlastností, výkonu, i provozních nákladů, navíc za příjemnou pořizovací cenu. Podle použitých baterií má dojezd až 140 km a díky možnosti snadného vyjmutí baterie lze jezdit a zároveň dobíjet druhou baterii.

Viago Daily je ideálním prostředkem pro městské či vesnické rozvozy. Díky nízké hmotnosti (110 kg i s baterií) se plynule proplete i v hustém provozu a jeho motor o výkonu 3 000 W mu umožňuje dosáhnout maximální rychlosti 45 km/h. O bezpečné zastavení se starají kotoučové hydraulické brzdy. Nedílnou součástí dodávky je i speciálně dimenzovaný nosič s velkým tepelně izolovaným boxem.

Dojezd na plně nabitou sadu baterií závisí zvolené variantě skútru. Model dodávaný s jednou 30Ah baterií umožňuje dojezd až 80 km, varianta se dvěma 26Ah bateriemi otevírá možnost dojezdu až 140 km. Kromě toho, možnost vyjmutí baterie umožňuje nepřetržitý provoz skútru – na jednu sadu se jezdí a druhá se nabíjí. S dodanou dobíječkou je baterie je plně nabitá za 6 hodin, její výměna v motorce výměna je otázkou dvou minut.

Skútr Viago Daily podléhá nutnosti registrace SPZ a řídit ho mohou již osoby od 15 let disponující řidičským oprávněním skupiny AM nebo od 18 let s řidičským průkazem skupiny B. Každý objednaný motocykl ViaGo je před dodáním sestaven, zkontrolován a detailně nastaven v odborném a autorizovaném moto servisu Daemons Moto Custom. Zákazník obdrží paletu, ze které motorku sundá a okamžitě jezdí. Reálný dojezd všech elektroskútrů závisí stejně jako spotřeba paliva u tradičních motocyklů na stylu jízdy, profilu terénu a zatížení.

Viago Daily Venice je na trhu v elegantní tmavě modré barvě. Nyní, do 24.12.2023 platí na provedení s jednou 30Ah baterií zaváděcí cena 74 990 Kč, varianta se dvěma 26 Ah bateriemi stojí aktuálně 84 990 Kč. Další baterie lze dokoupit samostatně. K objednávkám realizovaným do 24.12.2023 dostanou zákazníci jako dárek navíc 50“ chytrý televizor TCL 50P635 se systémem Android v hodnotě přibližně 8 tisíc korun.

Přečtěte si také

Back to top button