Logistika a sklady

FedEx Express rozšiřuje službu „International First“ pro spěšné zásilky

Vylepšená služba pro zákazníky je nyní nově dostupná ve 31 výchozích zemích včetně České republiky.

FedEx rozšiřuje řešení pro zákazníky, kteří potřebují, aby jejich důležité zásilky byly doručené již následující pracovní den ráno. FedEx Express, dceřiná společnost FedEx Corp. (NYSE: FDX) a největší expresní přepravní společnost na světě, rozšiřuje službu pro spěšné zásilky FedEx „International First“ a zvyšuje počet výchozích zemí pro tuto službu.
 
Tímto rozšířením se celkový počet výchozích trhů zvyšuje na 97 a zákazníci tak mohou pomocí služby FedEx International First  posílat zásilky z výše uvedených států do všech stávajících cílových zemí služby International First. Úplný seznam výchozích a cílových zemí najdete na adrese: https://smallbusiness.fedex.com/international/international-first.
 
V závislosti na výchozím a cílovém místě jsou zásilky poslané službou FedEx International First doručené za jeden až tři pracovní dny, často druhý pracovní den ráno. Služba se nejčastěji využívá pro obchodní dokumenty, elektroniku a high tech zařízení, lékařské přístroje, klinické testy a zařízení pro zábavní průmysl – tedy pro zásilky, u nichž se vyžaduje rychlé doručení.
 
„Toto nejnovější rozšíření služby „International First“ svědčí o snaze společnosti FedEx poskytovat služby zákazníkům, kteří potřebují posílat kritický, časově náročný materiál. Rozšíření je rovněž v souladu s naší globální růstovou strategií a potřebou být v předstihu před poptávkou zákazníků,“ uvedl Raj Subramaniam, výkonný viceprezident pro globální strategii, komunikaci a marketing služeb FedEx.
 
O službě FedEx International First
FedEx International First je  garantovaná  expresní door-to-door služba s celním odbavením určená pro přepravu zásilek do hmotnosti 68 kg na jednu zásilku. Zákazníci obdrží zásilky poslané službou International First ve Spojených státech už v 8 hodin ráno, v Evropě v 9 hodin, a v Asii, Kanadě a Latinské Americe v 10 h ráno. Rozsah zásilek může být široký, tuto službu si však často vybírají zákazníci, kteří chtějí poslat spěšný materiál.
 

Přečtěte si také

Back to top button